13 Mart 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları | Bugün aşk hayatınızda neler olacak?

13 Mart 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları | Bugün aşk hayatınızda neler olacak?

Astroloji ile ilgilenenler, her gün günlük burç yorumlarını sorgulatıyor. Peki 13 Mart'ta hangi burcu ne bekliyor? Aşk ve iş hayatları nasıl etkilenecek? Hayatınızda nasıl değişiklikler olacak? İşte 13 Mart 2020 Cuma günlük burç yorumları...

A+A-

Astroloji ile ilgilenenler, her gün günlük burç yorumlarını sorgulatıyor. Peki 13 Mart'ta hangi burcu ne bekliyor? Aşk ve iş hayatları nasıl etkilenecek? Hayatınızda nasıl değişiklikler olacak? İşte 13 Mart 2020 Cuma günlük burç yorumları...

13 Mart 2020 Cuma günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları bugünü nasıl geçirecek?

İşte astrolojiye ilgi duyanlar için 13 Mart 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları:

KOÇ BURCU 13 Mart 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mart - 20 Nisan)

Bugün tüm yeteneklerinizi sergilenebilecek fırsatlar bulabileceksiniz. Çevrenizdeki olaylara karşı ani tepkiler veriyorsunuz ve bu da size olumsuz olarak geri dönüyor.Sorumluluklarımız sizi oldukça geriyor. Ancak biraz rahatlamaya çalışın. İnandığınız fikirleri bugün körü körüne savunabilirsiniz.

BOĞA BURCU 13 Mart 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bugün sevdiklerinizle veya arkadaşlarınızla yaptığınız planların iptal olması gündemde olabilir. Siz yine de keyfinizi çok bozmadan yeni planlar yapmaya devam edebilirsiniz.Özel hayatınıza zarar verebilecek olan dedikodular bu aralar gündemde. Bu konulardan kendinizi uzak tutmaya çalışın ve bu dedikodulara kulağınızı tıklayın.

İKİZLER BURCU 13 Mart 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 23 Haziran)

İş hayatınızla ilgili olan kaygıları artık bir kenara bırak bırakıp önümüze bakmalısınız. Uzun süredir yaşamak istediğiniz duygular için bugün hareket etmeye çok uygun bir gün.Ancak biraz rahatlamaya çalışın. İnandığınız fikirleri bugün körü körüne savunabilirsiniz.

 

YENGEÇ BURCU 13 Mart 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 23 Temmuz)

Maddi anlamda biraz sıkışık günler geçiriyorsunuz. Fakat bu günler fazla uzun sürmeyecek. Elinize geçecek yüklü bir para size oldukça rahatlatacak. O  parayı mantıksız harcamadan doğru yatırımlar üzerinde değerlendirmelisiniz.Etrafınıza daha dikkatli bakmalısınız. Belki de aynı duyguları size karşı hisseden başka birileri vardır, Kim bilir...

ASLAN BURCU 13 Mart 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Temmuz - 22 Ağustos)

Bugünlerde içimizde sebebini bilmediğiniz bir coşku ve bir enerji patlaması yaşanıyor. Bu enerji patlaması size bazı değişimlere yönlendirebilecek. Bsazı değerlendiremediğiniz projeler sizin canınızı sıkabilir.Maddi anlamda fazla bonkör davranıyorsunuz. Bu huyunuzdan vazgeçmelisiniz. Bazı konular üzerinde fazla durarak gereksiz kafaya takıyorsun. Bu da size zarar veriyor. 

BAŞAK BURCU 13 Mart 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)

İş hayatınızdaki bazı olaylar arkadaşlarınızla aranızda sorunlara yol açabiliyor. Bu duruma daha ılımlı ve sakin yaklaşmalısınız. Bir süredir maddi anlamda birikim yapıyorsunuz ve artık mutlu sona çok yakınsınız.Sizi sıkıntıya sokmayacak ufak hediyelerle karşı tarafı mutlu etmeye çalışabilirsiniz. Kendinizi etrafı mutsuz göstermekten vazgeçin.

TERAZİ BURCU 13 Mart 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 22 Ekim)

Katıldığınız toplantılarda ve kalabalık ortamlarda oldukça çekici oluşunuz herkesin dikkatini çekiyor. Özellikle lider baskı taşımanız çevrenizdeki kişiler tarafından fazlasıyla kıskanılıyor. Maddi anlamda etrafınızdaki insanlar size birçok konuda yardım etmeye çalışıyor. Bu teklifleri ve fikirlere iyi değerlendirmelisiniz.

AKREP BURCU 13 Mart 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)

Özel hayatınızda bazı yenilikler yaşayacağınız günlere girdiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile farklı ortamlarda bulunarak güzel vakit geçirebileceksiniz.Maddi açıdan oldukça mantıklı hareket ediyorsunuz.Yalnız kalmak istiyor olabilirsiniz fakat bunu fazla abartıyorsunuz. Uykunuz bugünlerde düzensiz gibi. Uyku alışkanlıklarınız sağlığınızı etkilemeden bir düzene sokmalısınız.

YAY BURCU 13 Mart 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 22 Aralık)

Yorucu ve tempolu geçecek bir güne hazırlıklı olun. Bu yorgunluk bizi ara ara strese ve gerginliğe sokabilir ancak kendinize hakim olmalısınız. İş hayatınızdaki sorumluluklar sizi bir hayli yoruyor fakat siz bunun üstesinden kolaylıkla gelebiliyorsunuz.Maddi açıdan bazı gelişmeler yaşayacaksınız. Birikimlerinizi değerlendirebileceğiniz günler yaşayacaksınız. Bu konuda iyice düşünüp doğru kararlar almalısınız.

OĞLAK BURCU 13 Mart 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Aşk hayatınız bugünlerde inişli çıkışlı gidiyor. Bazı küçük sorunları fazla büyütmeden partnerinizin üzerine gitmelisiniz. Aramızdaki bu bazı problemlerin sebebi maddi sıkıntılar olabilir.Partneriniz sizden biraz ilgi ve sevgi bekliyor. Onu bu konularda mahrum bırakmamanızı öneririz.

KOVA BURCU 13 Mart 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 19 Şubat)

Bugün hayatınızda bazı değişikliklere adım attığınız ilk gün olabilir. Hayatınızla ilgili önemli kararlar verip köklü değişiklikler yapabilirsiniz.Eşiniz veya sevgiliniz ile aranızdaki uyum birçok konunun çözülmesine yardımcı oluyor. Daha ılımlı ve sakin hareket etmelisiniz. Aksi takdirde partnerinizle aranızda bazı tartışmalar yaşayabilirsiniz.

BALIK BURCU 13 Mart 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat - 21 Mart)

Bugünlerde farklı konularda çevreniz tarafından oldukça etkileniyorsunuz ancak siz de çevrenize etkilemekte en altta kalmıyorsunuz.  Bugünlerde farklı duyguları bir arada yaşayabilirsiniz.Küçük şeylere çok fazla kırılarak kafanıza takıyorsunuz. Bu kadar çok alıngan olmamaya çalışın moralinizi hemen bozmamaya gayret edin.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İlgili Haberler