14 Mart 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları | Aşk ve iş hayatınızda neler olacak?

14 Mart 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları | Aşk ve iş hayatınızda neler olacak?

Astroloji ile ilgilenenler, her gün günlük burç yorumlarını sorgulatıyor. Peki 14 Mart'ta hangi burcu ne bekliyor? Aşk ve iş hayatları nasıl etkilenecek? Hayatınızda nasıl değişiklikler olacak? İşte 14 Mart 2020 Cumartesi günlük burç yorumları...

A+A-

Astroloji ile ilgilenenler, her gün günlük burç yorumlarını sorgulatıyor. Peki 14 Mart'ta hangi burcu ne bekliyor? Aşk ve iş hayatları nasıl etkilenecek? Hayatınızda nasıl değişiklikler olacak? İşte 14 Mart 2020 Cumartesi günlük burç yorumları...

14 Mart 2020 Cumartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları bugünü nasıl geçirecek?

İşte astrolojiye ilgi duyanlar için 14 Mart 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları:

KOÇ BURCU 14 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mart - 20 Nisan)

Özellikle iş hayatınızda her kararınıza karşı çıkacak insanlar karşımıza çıkıyor. Bu çok olağan bir durum olmasa da hemen aşırı tepki göstermeyin. Umutsuzluktan kaçının.Bugünlerde maddi açıdan şanslı gününüzdesiniz. Harcamalarınızı daha verimli yaparsanız yatırıma dönüşebilir. Sağlığınıza dikkat edin.

BOĞA BURCU 14 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Yoğun bir hafta sonucunda nihayet bugün rahatlayacaksınız. İşyerinizde de sizi yoracak herhangi bir durumla karşılaşmayacaksınız. Haftaya yapmayı düşündüğünüz planlar için oldukça fazla vaktiniz var.Etrafınıza daha dikkatli bakmalısınız. Belki de aynı duyguları size karşı hisseden başka birileri vardır, Kim bilir...

İKİZLER BURCU 14 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 23 Haziran)

Bugün oldukça duygusal bir gün geçireceksiniz.  Ancak bu duygusallık size iyi gelecektir. Özel hayatınızda bazı boşluklar hissetseniz de hayata olumlu baş bakmayı öğrendiğiniz için bu durum fazla canınızı sıkmayacak.Emin olun bu olumlu sonuç verecektir. Sizi sıkıntıya sokmayacak ufak hediyelerle karşı tarafı mutlu etmeye çalışabilirsiniz. Kendinizi etrafı mutsuz göstermekten vazgeçin.

44198.jpg

YENGEÇ BURCU 14 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 23 Temmuz)

Tempolu ve stresli çalışmalarınız düşüncelerinizi olumsuz yönde etkiliyor. Eşiniz veya sevgilinize karşı daha gerçekçi ve güçlü olmalısınız. Partnerinize karşı gösterdiğiniz emeğin yetersiz kalması sizi üzebilir.İş hayatınızda yer alan bir kişi ile aile içindeki sorunlarınızı çözebileceksiniz.

ASLAN BURCU 14 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Temmuz - 22 Ağustos)

Özel hayatınızdaki son günlerdeki hareketlilik sizi bir hayli yorulmuş gibi görünüyor . Aşk hayatınız bugünlerde biraz sıkıcı geçiyor. Ancak bu durum fazla uzun sürmeyecek .İşimizdeki bazı sorunlara karşı boş vermiş davranıyorsunuz.Bu halinizden vazgeçmeye çalışın.

BAŞAK BURCU 14 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)

Bilinçaltınızda düşündüğünüz bazı konuları gerçek hayata getirebilmek için elinizden gelen her şeyi yapabiliyorsunuz. Bu durumda kararlı davranmaya devam edin.Duygusal açıdan etrafınıza içinizi fazla açmıyorsunuz ve bu durum sizi içe kapanık bir duruma sokuyor. Bu ruh halinden hemen uzaklaşmanızı tavsiye ederiz. 

TERAZİ BURCU 14 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 22 Ekim)

Bugün kendinizi oldukça enerjik ve güçlü hissediyorsunuz. Bu enerjiniz gün içindeki davranışlarını olumlu etkileyebilecek. Attığınız adımlar da daha temkinli olmaya özen gösterin. Duygusal açıdan biraz geride kalıyorsunuz ancak artık biraz ataklık göstermelisiniz. 

AKREP BURCU 14 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)

Aşk hayatınızda bir süredir devam eden sorunlar sizi oldukça girebilir ve sinirli bir hale sokabilir. Bu olumsuzluklar iş hayatınızı da oldukça etkileyecektir.Geçmişte bıraktığınız eski ilişkileriniz bu günlerde bazı gelişmeler ile yeniden karşınıza çıkabilir, hazırlıklı olun.

YAY BURCU 14 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 22 Aralık)

İş hayatınızla ilgili olan kaygıları artık bir kenara bırak bırakıp önümüze bakmalısınız. Uzun süredir yaşamak istediğiniz duygular için bugün hareket etmeye çok uygun bir gün.Maddi konularda biraz sıkışık günlere girebilirsiniz. İş hayatınızda ise her şey yoluna girecek.

OĞLAK BURCU 14 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Maddi anlamda biraz sıkışık günler geçiriyorsunuz. Fakat bu günler fazla uzun sürmeyecek. Elinize geçecek yüklü bir para size oldukça rahatlatacak.Aşk hayatınızda ise karşı taraf size ne kadar yaklaşmaya çalışsa da siz bir o kadar uzaklaşıyorsunuz.Bu huyunuzdan vazgeçin.

KOVA BURCU 14 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 19 Şubat)

Bu aralar fazlasıyla gergin ve sinirli hissediyorsunuz. Biraz daha rahatlamaya ve stres atacak aktivitelere yönelmeye gayret edin. Sorumluluklarınız sizi oldukça rahatsız ediyor.Ancak bunu şimdi çözmelisiniz. Akşam saatlerinde alacağınız bir haber sizi maddi açıdan oldukça rahatlatacak. 

BALIK BURCU 14 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat - 21 Mart)

Bugünlerde farklı konularda çevreniz tarafından oldukça etkileniyorsunuz ancak siz de çevrenize etkilemekte en altta kalmıyorsunuz.  Bugünlerde farklı duyguları bir arada yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerin sizi fazla önemsemediğini düşünüyorsunuz. Fakat bu sadece sizin düşündüğünüz bir durum bu kadar paranoya olmayın.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.