16 Mart 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları | Aşk ve iş hayatınızda neler olacak?

16 Mart 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları | Aşk ve iş hayatınızda neler olacak?

Astroloji ile ilgilenenler, her gün günlük burç yorumlarını sorgulatıyor. Peki 16 Mart'ta hangi burcu ne bekliyor? Aşk ve iş hayatları nasıl etkilenecek? Hayatınızda nasıl değişiklikler olacak? İşte 16 Mart 2020 Pazartesi günlük burç yorumları...

A+A-

Astroloji ile ilgilenenler, her gün günlük burç yorumlarını sorgulatıyor. Peki 16 Mart'ta hangi burcu ne bekliyor? Aşk ve iş hayatları nasıl etkilenecek? Hayatınızda nasıl değişiklikler olacak? İşte 16 Mart 2020 Pazartesi günlük burç yorumları...

16 Mart 2020 Pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları bugünü nasıl geçirecek?

İşte astrolojiye ilgi duyanlar için 16 Mart 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları:

KOÇ BURCU 16 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mart - 20 Nisan)

Son zamanlarda oldukça yoğun geçen hayatınız kendinize vakit ayırmanıza imkan vermiyor. Maddi anlamda oldukça sıkışsanız da, sizin sağlığınızdan daha önemli değil. Bu konuyu göz ardı etmeden işinize odaklanmalısınız. Eşiniz veya sevgiliniz de aynı sorundan sizden oldukça şikayetçi. İkili ilişkilerimizin daha iyi olabilmesi için bu konuları göz ardı etmemelisiniz.

BOĞA BURCU 16 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Paraya hiç değer vermiyorsunuz ama maddi harcamalarınıza artık dikkat etmelisiniz. İş konusunda rahatsınız fakat bir iş arkadaşınız canınızı oldukça sıkıyor. Ama siz dünyada bin bir çeşit insan olduğunun farkındasınız. İyi niyetiniz taktire şayan.

İKİZLER BURCU 16 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 23 Haziran)

İş hayatınızla ilgili bugün alacağınız bir telefon tüm gününüzü olumsuz etkileyebilir. Yoğun çalışma temposu bütün gün çalışmak zorunda kalmanızı sağlayabilir. Aşk hayatınızda ise kendinize uygun birini bulmanın mutluluğunu yaşıyorsunuz. Ancak hala bir şeyler eksik gibi.

44213.jpg

YENGEÇ BURCU 16 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 23 Temmuz)

Bir süredir ilgi alanınızda yer alan konulara bugün sahip olmak için uygun bir gün. Özellikle maddi konular bugün gündeminizde bir hayli yer alacak. Beklediğiniz haberler biraz gecikse de yeni teklifler alabileceksiniz. Özel hayatınız ise kusursuz ilerliyor. Partnerinizle aranızda mükemmel bir uyum var. Bu uyumu bozmamaya gayret edin.

ASLAN BURCU 16 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Temmuz - 22 Ağustos)

Bugün oldukça huzursuz ve agrasif bir ruh halindsinşz. Özellik ye işyerinizdeki sorunlar canınızı bir hayli sıkıyor. Somut olarak bir sorun yaşanması da huzursuzluğunu her halinden belli.. Özel hayatımızdaki bazı sorunları çözdünüz ve yakın zamanda daha da çözeceksiniz.

BAŞAK BURCU 16 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)

Sosyal hayatınızı bu aralar zayıf tutuyorsunuz. Bu günlerde önceliği  işe veriyorsunuz. Bu sebeple aşk hayatınızı da biraz ihmal ediyorsunuz. İki işi aynı anda sürdürmeye gayret göstermelisiniz. Tabii ki kendinize de vakit ayırmayı unutmayın. Parasal konularda yeni haberlere hazırlıklı olun.

TERAZİ BURCU 16 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 22 Ekim)

Bugün ailenizle ilgili önemli bir konu sebebiyle bir seyahate çıkmanız gerekebilir. Böyle ani durumlara hazırlıklı olmalısınız. Hafta boyunca yaptığınız maddeye girişimler yavaş yavaş sonuç verecek. Aşk hayatınızda bazı sıkıntılar canınızı sıkıyor olabilir. Sevdiklerinizle bu sorunları paylaşarak daha huzurlu olabilirsiniz.

AKREP BURCU 16 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)

İşyerinde elde ettiğiniz başarıları motivasyonu ile hafta sonuna giriyorsunuz. Hırslı ve azimli çalışmanın başarınızdaki en büyük etken. Keyfimizi kaçıracak bazı ufak olumsuzluklar yaşansa da hafta sonunuzu kötü geçirmenize izin vermeyin. Hazır aşk hayatınızda güzel ilerliyorken keyfini çıkarmaya bakın.

YAY BURCU 16 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 22 Aralık)

İş hayatınızda yaşadığınız olumsuzluklar sebebiyle kendinizi yıpratmaktan vazgeçin. Bu şekilde kendinize zarar vererek hayatı daha da zorlaştırıyorsunuz. Çevrenizdeki insanlar şu an size anlayamasa da yakında her şey normale dönecek. Aşk hayatınıza yeni gelişmeler yaşanacak. Maddi anlamda biraz daha harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

OĞLAK BURCU 16 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Özel hayatınızda sık sık sorunlar yaşasanız da uzun vadede hedefinize ulaşan siz olacaksınız. Risk almaya çok seviyorsunuz fakat bazı konularda daha dikkatli olmalısınız. sorumluluklarımız size ağır gelse de bunlara daha temkinli yaklaşabilirsiniz.

KOVA BURCU 16 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 19 Şubat)

Bazı sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Bunun sebebi son zamanlardaki aşırı yorgunluğunuz. Haftasonunu dinlenerek geçirebilirsiniz. Hatta eşiniz veya sevgilinizle küçük bir tatil kaçamadı hiç fena fikir değil. Ailenizle ilgili bir akşam yemeğinde önemli konular gündeme gelebilir.

BALIK BURCU 16 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat - 21 Mart)

İnsanlara karşı oldukça sevecen ve sıcakkanlısınız. Ancak bu iyi niyetiniz etrafını tarafından oldukça abartılı karşılanıyor. Bu durumdan vazgeçmeyin ancak sevginizi daha farklı yollarla gösterme çabası içerisine girmmelisiniz. İş hayatınızda her şey yavaş yavaş yoluna girmeye başlıyor.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.