18 Mayıs 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları | Hayatınızda nasıl değişiklikler olacak?

18 Mayıs 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları | Hayatınızda nasıl değişiklikler olacak?

Astroloji ile ilgilenenler, her gün günlük burç yorumlarını sorgulatıyor. Peki 18 Mayıs'da hangi burcu ne bekliyor? Aşk ve iş hayatları nasıl etkilenecek? Hayatınızda nasıl değişiklikler olacak? İşte 18 Mayıs 2020 Pazartesi günlük burç yorumları...

A+A-

Astroloji ile ilgilenenler, her gün günlük burç yorumlarını sorgulatıyor. Peki 18 Mayıs'da hangi burcu ne bekliyor? Aşk ve iş hayatları nasıl etkilenecek? Hayatınızda nasıl değişiklikler olacak? İşte 18 Mayıs 2020 Pazartesi günlük burç yorumları...

18 Mayıs 2020 Pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları bugünü nasıl geçirecek?

İşte astrolojiye ilgi duyanlar için 18 Mayıs 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları:

KOÇ BURCU 18 Mayıs 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mart - 20 Nisan)

Özel hayatınızı işler son günlerde pek istediğiniz gibi gitmiyor. Bunun sebeplerinden bir tanesi iş hayatınıza kendinizi fazla kaptırmanız. Ama artık biraz eşinize veya sevgilinize de zaman ayırmalısınız.Akşam saatlerine doğru keyfinizi yerine getirecek getirecek olaylar yaşanabilir.

BOĞA BURCU 18 Mayıs 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bugün aşk hayatınızda bazı hareketlilikler olacak ancak maddi anlamda kredi, borç, vergi vs. gibi konular sizi biraz huzursuz edebilir.Partnerinize karşı gösterdiğiniz emeğin yetersiz kalması sizi üzebilir. Bu durumu ona söylemeniz onu bir hayli şaşırtacak.

İKİZLER BURCU 18 Mayıs 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 23 Haziran)

Özel hayatınıza vakit ayırmanın zamanı gelmiş gibi görünüyor. Bu partnerinize de, size de iyi gelecektir. İş hayatındaki hamlelerinizdeki olumsuzluklar sizi üzebilir.Duygusal açıdan etrafınıza içinizi fazla açmıyorsunuz ve bu durum sizi içe kapanık bir duruma sokuyor. Bu ruh halinden hemen uzaklaşmanızı tavsiye ederiz. 

45313.jpg

YENGEÇ BURCU 18 Mayıs 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 23 Temmuz)

Bilinçaltınızda düşündüğünüz bazı konuları gerçek hayata getirebilmek için elinizden gelen her şeyi yapabiliyorsunuz. Bu durumda kararlı davranmaya devam edin.iyi kalp ve oluşunuz size birçok alanda zarar veriyor. Biraz da kendinizi düşünmelisiniz.

ASLAN BURCU 18 Mayıs 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Temmuz - 22 Ağustos)

İş hayatınızla ilgili olan kaygıları artık bir kenara bırak bırakıp önümüze bakmalısınız. Uzun süredir yaşamak istediğiniz duygular için bugün hareket etmeye çok uygun bir gün.Bugünlerde sağlık konusunda biraz canınız sıkılabilir. Ancak bu fazla uzun sürmeyecek.

BAŞAK BURCU 18 Mayıs 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)

Duygusal olarak yaklaştığınız kişi size karşı aynı duyguları hissetmiyor. Bunun farkına bugünlerde varabilirsiniz ancak iyi tarafından bakın, bu durum fazla uzun sürmeden ortaya çıktı. Özel hayatımızın durağan geçmesi bu aralar canınızı sıkabilir. Ancak bu durum fazla uzun sürmeyecektir

TERAZİ BURCU 18 Mayıs 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 22 Ekim)

Bugünlerdeki davranışlarınız ve iddia ettiğiniz konular sizi biraz geride bırakabilir. Yalnız kalmaktan ve sessiz ortamlardan hoşlanıyorsunuz, ama bu durum sizin için pek sağlıklı görünmüyor. Maddi durumunuzu çok fazla kafaya takmayın. Birikimleriniz sizi oldukça rahatlatacak.

AKREP BURCU 18 Mayıs 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)

Yeni haftaya oldukça tempolu başlamışsınız ve bu tempo hala devam . İş konusunda bazı önemli gelişmeler yaşanabilir. Bu gelişmelerin sizi yıpratmasından korkuyorsunuz. Aşk hayatınız kusursuz ilerliyor fakat karşılıklı yanlış anlamalar bazı sorunlara yol açıyor. Bu sorunları sakince konuşarak aramızda kolaylıkla halledebilirsiniz.

YAY BURCU 18 Mayıs 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 22 Aralık)

Bugün hayatınızda bazı değişikliklere adım attığınız ilk gün olabilir. Hayatınızla ilgili önemli kararlar verip köklü değişiklikler yapabilirsiniz.Bazen olayları akışına bırakmak gerekebilir. Aksi takdirde daha kötü sonuçlara yol açabilirsiniz

OĞLAK BURCU 18 Mayıs 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Bugün keyfiniz oldukça yerinde. Uzun süredir beklediğiniz konular size ulaştı veya bugün ulaşacak. Şimdi bu haberler karşısında fazla heyecanlanmadan doğru adımlar atmalısınız.Partneriniz sizden biraz ilgi ve sevgi bekliyor. Onu bu konularda mahrum bırakmamanızı öneririz.

KOVA BURCU 18 Mayıs 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 19 Şubat)

Özel hayatınızdaki bazı yenilikler sizi oldukça heyecanlandırıyor. Aşk hayatınızda gelişmeler yaşanacak. Adeta her mevsimi yaz gibi yaşayacaksınız.Bugün sizin şanslı gününüz. Bu şansı doğru şekillerde değerlendirmeli ve farklı şekilde kullanmalısınız.

BALIK BURCU 18 Mayıs 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat - 21 Mart)

Bazı konularda fazla aceleci davranıyorsunuz ve bu size yanlış yollara saptırıyor. Davranışlarımızda ve kararlarınızda daha mantıklı ve sakin olmaya özen göstermelisiniz.Harcamalarınızı daha verimli yaparsanız yatırıma dönüşebilir. Sağlığınıza dikkat edin.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.