18 Şubat 2020 Salı Günlük Burç Yorumları | Hayatınızda nasıl değişiklikler olacak?

18 Şubat 2020 Salı Günlük Burç Yorumları | Hayatınızda nasıl değişiklikler olacak?

Astroloji ile ilgilenenler, her gün günlük burç yorumlarını sorgulatıyor. Peki 18 Şubat'ta hangi burcu ne bekliyor? Aşk ve iş hayatları nasıl etkilenecek? Hayatınızda nasıl değişiklikler olacak? İşte 18 Şubat 2020 Salı günlük burç yorumları...

A+A-

Astroloji ile ilgilenenler, her gün günlük burç yorumlarını sorgulatıyor. Peki 18 Şubat'ta hangi burcu ne bekliyor? Aşk ve iş hayatları nasıl etkilenecek? Hayatınızda nasıl değişiklikler olacak? İşte 18 Şubat 2020 Salı günlük burç yorumları...

18 Şubat 2020 Salı günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları bugünü nasıl geçirecek?

İşte astrolojiye ilgi duyanlar için 18 Şubat 2020 Salı Günlük Burç Yorumları:

KOÇ BURCU 18 Şubat 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mart - 20 Nisan)

Maddi konularda ferah bir döneme giriş yapıyorsunuz. Verdiğiniz kararlar mantıklı ve doğru olduğu müddetçe uzun bir süre boyunca rahat bir yaşantı süreceksiniz. Ancak özel hayatınızda işler pek istediğiniz gibi gitmiyor.Ekonomik olarak küçük çaplı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu durumun ailenizle el ele vererek kolaylık ve çözebilirsiniz.

BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Aşk hayatında önemli adımlar atacağınız bir güne girmiş bulunuyorsunuz. İş hayatınızda oldukça yorucu ve tempolu geçecek. Bu durum sizi oldukça strese sokabilir.Partnerinize karşı gösterdiğiniz emeğin yetersiz kalması sizi üzebilir. Bu durumu ona söylemeniz onu bir hayli şaşırtacak.

İKİZLER BURCU 18 Şubat 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 23 Haziran)

Bugün son derece hareketli ve tempolu bir gün sizi bekliyor. Bazı organizasyonlarda önemli roller alabilirsiniz. Bu rollerdeki sorumluluğu sizi oldukça gergin bir hale sokabilir.Emin olun bu olumlu sonuç verecektir. Sizi sıkıntıya sokmayacak ufak hediyelerle karşı tarafı mutlu etmeye çalışabilirsiniz. Kendinizi etrafı mutsuz göstermekten vazgeçin.

YENGEÇ BURCU 18 Şubat 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 23 Temmuz)

İş hayatımızdaki dikkatsizlik herkesin dikkatini çekiyor. Artık toparlanmalı ve daha disiplinli çalışmaya odaklanmalısınız. Çünkü bu durum böyle fazla uzun gitmez. Maddi anlamda fazla bonkör davranıyorsunuz. Bu huyunuzdan vazgeçmelisiniz. Bazı konular üzerinde fazla durarak gereksiz kafaya takıyorsun. Bu da size zarar veriyor. 

ASLAN BURCU 18 Şubat 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Temmuz - 22 Ağustos)

Bugünlerde içimizde sebebini bilmediğiniz bir coşku ve bir enerji patlaması yaşanıyor. Bu enerji patlaması size bazı değişimlere yönlendirebilecek. Bsazı değerlendiremediğiniz projeler sizin canınızı sıkabilir.Etrafınıza daha dikkatli bakmalısınız. Belki de aynı duyguları size karşı hisseden başka birileri vardır, Kim bilir...

BAŞAK BURCU 18 Şubat 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)

Kafanızda binbir türlü sorular dolaşıyor. Eşinizin veya sevgilinizin size karşı olan tavırlarından pek memnun değilsiniz. Sorunu kendinizde arıyorsunuz ama sorun sizde değil karşı tarafın Ne istediğini bilmemesinden ortaya çıkan konular bu sorunlara sebep oluyor.Duygusal bir hal sizin bu aralar yıpranmanıza sebep oluyor. Bu durumdan bir an önce kurtulun. Maddi konularda bazı kararlar vermek için bugün uygun bir gün değil.

TERAZİ BURCU 18 Şubat 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 22 Ekim)

Bugünlerde aşk hayatınız oldukça hareketli ve heyecan dolu geçiyor. Bu sizi zaman zaman mutlu etse de bazen sorunlar çıkmasına da sebep oluyor. Maddi konularda biraz zor durumda kalmanız aşk hayatınızı ara ara etkiliyor olabilir.Geçmişte bıraktığınız eski ilişkileriniz bu günlerde bazı gelişmeler ile yeniden karşınıza çıkabilir, hazırlıklı olun.

AKREP BURCU 18 Şubat 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)

Aşk hayatınızda önemli adımlar atacağınız bir güne girdiniz. Kafanızdaki soru işaretlerinden kurtulup yeni kararlar alabileceksiniz. Aşk hayatınızda birlikte iş hayatınızda da önemli ve olumlu gelişmeler yaşanıyor.Bu yüzden bazı durumlarda duygularınızı bir kenara bırakmakta fayda var. Bu hislerinizi kontrol altında tutmalısınız, olumlu etkilerini göreceksiniz.

YAY BURCU 18 Şubat 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 22 Aralık)

Maddiyata her ne kadar önem vermesini de şu anki kazancınız ferah bir geçim sağlamanız için yeterli görünüyor. Bu durum sizi bazı problemlerin içinde kendinizi bulmanızı sağlayabilir.Paranızı sizi sıkıntıya sokacak şekilde harcıyorsunuz. Daha dikkatli olmanızda fayda var.

OĞLAK BURCU 18 Şubat 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Bugün iş hayatınızda önemli teklifler alabilirsiniz. Bu teklifleri değerlendirirken daha fazla zaman kaybetmeden bir karar vermelisiniz. Çünkü zaten uzun süredir beklediğiniz bir konuydu.Özel hayatınızda sizi şaşırtacak gelişmeler yaşanabilir. Bu gelişmeleri iyi veya kötü yönde yönlendirebilmek sizin kararlarınızı bağlı.

KOVA BURCU 18 Şubat 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 19 Şubat)

Bugün alacağım bir kaç telefonla bazı programlarında değişikliğe gitme ihtimalin bulunuyor. Konuşurken ve hareketlerinde daha dikkatli olup, konuyu tam olarak kavrayarak davranmanı öneririz.Sevdiğiniz kişilerin sizi fazla önemsemediğini düşünüyorsunuz. Fakat bu sadece sizin düşündüğünüz bir durum bu kadar paranoya olmayın.

BALIK BURCU 18 Şubat 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat - 21 Mart)

İş hayatınızdaki bazı olaylar arkadaşlarınızla aranızda sorunlara yol açabiliyor. Bu duruma daha ılımlı ve sakin yaklaşmalısınız. Bir süredir maddi anlamda birikim yapıyorsunuz ve artık mutlu sona çok yakınsınız.Aşk hayatınızda ise karşı taraf size ne kadar yaklaşmaya çalışsa da siz bir o kadar uzaklaşıyorsunuz.Bu huyunuzdan vazgeçin.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İlgili Haberler