20 Aralık 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları | Hayatınızda ne gibi değişiklikler olacak?

20 Aralık 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları | Hayatınızda ne gibi değişiklikler olacak?

Astroloji ile ilgilenenler, her gün günlük burç yorumlarını sorgulatıyor. Peki 20 Aralık'ta hangi burcu ne bekliyor? Aşk ve iş hayatları nasıl etkilenecek? Hayatınızda nasıl değişiklikler olacak? İşte 20 Aralık 2019 Cuma günlük burç yorumları...

A+A-

Astroloji ile ilgilenenler, her gün günlük burç yorumlarını sorgulatıyor. Peki 20 Aralık'ta hangi burcu ne bekliyor? Aşk ve iş hayatları nasıl etkilenecek? Hayatınızda nasıl değişiklikler olacak? İşte 20 Aralık 2019 Cuma günlük burç yorumları...

20 Aralık 2019 Cuma günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları bugünü nasıl geçirecek?

İşte astrolojiye ilgi duyanlar için 20 Aralık 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları:

KOÇ BURCU 20 Aralık 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mart - 20 Nisan)

bugün kendinizi oldukça duygusal hissediyorsunuz son zamanlardaki değişikliklerle Enis sonuca ulaşamadığınız Özel hayatınızdaki belirsizlikler canınızı oldukça çıkabiliyor biraz daha sosyal olmaya gayret gösterin*

BOĞA BURCU 20 Aralık 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

iş hayatınızdaki sorumluluklar ve Yoğun tempo sizi oldukça strese sokuyor Ancak bu durumun Fazla kafaya takmadan işlerinize yoğunlaşmaya devam etmelisiniz özel hayatınızda ise her şey istediğiniz gibi gidiyor Eşinize karşı davranışlarınızı bu şekilde sürmelisiniz.

ahaberci-burclar-015.jpghttps://www.ahaberci.com/19-aralik-2019-persembe-gunluk-burc-yorumlari-hayatinizda-ne-gibi-degisiklikler-olaca-42591h.htm

İKİZLER BURCU 20 Aralık 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 23 Haziran)

eşiniz veya sevgiliniz ile aranızdaki duygusal bağ sizi Bugünlerde pek tatmin etmiyor olabilir özellikle gösterdiğiniz ilgiyi karşı taraftan bulamamış olmanız canınızı oldukça sıkıyor ancak Pes etmeyin ilginizi karşı tarafa aktarmaya devam edin

YENGEÇ BURCU 20 Aralık 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 23 Temmuz)

Sabah saatlerinizdeki çaresizliğiniz ilerleyen dakikalarda yerini daha huzurlu dakikaları bırakacak. Aileniz ya da çevrenizdeki arkadaşlarınızın desteği ile daha aktif bir konuma gelip kendinize geleceksiniz.Özel hayatınıza zarar verebilecek olan dedikodular bu aralar gündemde. Bu konulardan kendinizi uzak tutmaya çalışın ve bu dedikodulara kulağınızı tıklayın.

ASLAN BURCU 20 Aralık 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Temmuz - 22 Ağustos)

Hareketli bir güne giriş yaptığınız. İş hayatınız oldukça tempolu ve yoğun geçecek. Özellikle kendinizi müthiş bir telefon trafiğinde bulabilirsiniz.Bazı sorunlar sizi psikolojik olarak zor durumda bırakabilir ancak hemen pes etmeyin. Güzel günler sizi bekliyor.

BAŞAK BURCU 20 Aralık 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)

Verdiğiniz kararların sonuçlarına katlanmak zorunda kaldığınız ancak ümidinizi kaybetmeyin. Sonuçta hayat herkes için devam ediyor.Eşinizin veya sevgilinizin size karşı olan ilgisine karşılık veremiyorsunuz. Bu huyuznuzu sürdürmeniz halinde o da sizin gibi davranmaya başlayacaktır.

TERAZİ BURCU 20 Aralık 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 22 Ekim)

Bugün yoğun ve tempolu bir gün sizi bekliyor. Uzun zamandır görmediğiniz kişiler sizi ziyarete gelebilir. Aşk hayatınızdaki karışıklığa müdahale etmek istiyorsunuz ancak elimizden bir şey gelmiyor. Bazen olayları akışına bırakmak gerekebilir. Özel hayatınızda ki karışıklık kafanızda karıştırıyor olabilir. Daha ılımlı ve sakin hareket etmelisiniz. Aksi takdirde partnerinizle aranızda bazı tartışmalar yaşayabilirsiniz.

AKREP BURCU 20 Aralık 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)

Bugünlerde alacağınız kararlarda duygusal olmamaya çalışın. Son zamanlarda yaptığınız harcamalar sizi yavaş yavaş sıkıntıya sokmaya başlıyor.Hayallerinizin peşinde koşarken izlediğiniz yollar ve denediğiniz yöntemler pek doğru olmayabilir. Bu konuyu yeniden gözden geçirmenizde fayda var.

YAY BURCU 20 Aralık 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 22 Aralık)

Bugün oldukça duygusal bir gün geçireceksiniz.  Ancak bu duygusallık size iyi gelecektir. Özel hayatınızda bazı boşluklar hissetseniz de hayata olumlu baş bakmayı öğrendiğiniz için bu durum fazla canınızı sıkmayacak.Bazı konularda kendinizi fazla yıpratıyorsunuz.Harcamalarınızı daha verimli yaparsanız yatırıma dönüşebilir. Sağlığınıza dikkat edin.

OĞLAK BURCU 20 Aralık 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Yorucu ve tempolu geçecek bir güne hazırlıklı olun. Bu yorgunluk bizi ara ara strese ve gerginliğe sokabilir ancak kendinize hakim olmalısınız. Bugünlerde Sağlık konusunda biraz canınız sıkılabilir. Ancak bu fazla uzun sürmeyecek.

KOVA BURCU 20 Aralık 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 19 Şubat)

Kafanızda binbir türlü sorular dolaşıyor. Eşinizin veya sevgilinizin size karşı olan tavırlarından pek memnun değilsiniz. Sorunu kendinizde arıyorsunuz ama sorun sizde değil karşı tarafın Ne istediğini bilmemesinden ortaya çıkan konular bu sorunlara sebep oluyor.Geçmişte bıraktığınız eski ilişkileriniz bu günlerde bazı gelişmeler ile yeniden karşınıza çıkabilir, hazırlıklı olun.

BALIK BURCU 20 Aralık 2019 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat - 21 Mart)

Bugün peşpeşe aksilikler ve aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Haberiniz olmayan konular kulağınıza yavaş yavaş gelmeye başlıyor. Bazı kararlar vereceksiniz.. Hafta sonunda yakın arkadaşlarımızla bazı planlar yapabilirsiniz. Bu sizin kafanızı oldukça rahatlatacaktır.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.