20 Mart 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları | Aşk ve iş hayatınızda neler olacak?

20 Mart 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları | Aşk ve iş hayatınızda neler olacak?

Astroloji ile ilgilenenler, her gün günlük burç yorumlarını sorgulatıyor. Peki 20 Mart'ta hangi burcu ne bekliyor? Aşk ve iş hayatları nasıl etkilenecek? Hayatınızda nasıl değişiklikler olacak? İşte 20 Mart 2020 Cuma günlük burç yorumları...

A+A-

Astroloji ile ilgilenenler, her gün günlük burç yorumlarını sorgulatıyor. Peki 20 Mart'ta hangi burcu ne bekliyor? Aşk ve iş hayatları nasıl etkilenecek? Hayatınızda nasıl değişiklikler olacak? İşte 20 Mart 2020 Cuma günlük burç yorumları...

20 Mart 2020 Cuma günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları bugünü nasıl geçirecek?

İşte astrolojiye ilgi duyanlar için 20 Mart 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları:

KOÇ BURCU 20 Mart 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mart - 20 Nisan)

Bugün güne oldukça düşük motivasyonla başladınız. Günümüzü nasıl geçireceğinize dair kafanızda planlar var ancak bir türlü karar veremiyorsunuz. Bunun sebebi son dönemlerdeki yorgunluğunuz.Hafta sonunda yakın arkadaşlarımızla bazı planlar yapabilirsiniz. Bu sizin kafanızı oldukça rahatlatacaktır.

BOĞA BURCU 20 Mart 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bugün hayatınızda bazı değişikliklere adım attığınız ilk gün olabilir. Hayatınızla ilgili önemli kararlar verip köklü değişiklikler yapabilirsiniz. Maddi anlamda etrafınızdaki insanlar size birçok konuda yardım etmeye çalışıyor.

İKİZLER BURCU 20 Mart 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 23 Haziran)

Bugün oldukça duygusal bir gün geçireceksiniz.  Ancak bu duygusallık size iyi gelecektir. Özel hayatınızda bazı boşluklar hissetseniz de hayata olumlu baş bakmayı öğrendiğiniz için bu durum fazla canınızı sıkmayacak.Maddeyi konudan biraz sıkıntılar yaşıyor olabilirsiniz ancak bu durum fazla uzun sürmeyecek. Harcamalarınızı daha dikkatli yaparsanız yakın zamanda daha rahat günler geçirebileceksiniz. 

44302.jpg

YENGEÇ BURCU 20 Mart 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 23 Temmuz)

Aşk hayatınız bugünlerde biraz durağan geçiyor. Bu durum sizin canınızı sıksa da biraz harekete geçip bir şeyler yapmalısınız. Her şeyi karşıdan beklemeyin. Hislerinizi partnerinize daha net anlatmaya çalışın.Ancak siz her türlü zorluğun altından kalabilecek güçtesiniz. Maddi anlamda çıkışa geçeceğiniz günler yakın.

ASLAN BURCU 20 Mart 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Temmuz - 22 Ağustos)

Tempolu ve stresli çalışmalarınız düşüncelerinizi olumsuz yönde etkiliyor. Eşiniz veya sevgilinize karşı daha gerçekçi ve güçlü olmalısınız. Partnerinize karşı gösterdiğiniz emeğin yetersiz kalması sizi üzebilir.Ancak hatalarınızdan daha fazla ders çıkarmalısınız. Psikolojik anlamda ne istediğinizi pek bilmiyorsunuz.

BAŞAK BURCU 20 Mart 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)

Sevdiğiniz kişiye siz ne kadar yakın dursanız da, o ilgisini size bu kadar net gösteremiyor. Ancak herkesin sevgisini gösterme şekli aynı olmayabilir, bunu göz önünde bulundurun.Problemler peş peşe geliyor. Bunun sebebi çevrenizdekilerin etkisinde çok kalmanız

TERAZİ BURCU 20 Mart 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 22 Ekim)

Bugün sizi bazı sürprizler bekleyebilir. Eşiniz veya partnerinizle aranızda romantik dakikalar geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz kişilere daha fazla zaman ayırma vaktinin geldiğini düşünebilirsiniz.Bir an önce sonuca ulaşmak istiyorsunuz. Ancak bu gibi durumlarda biraz daha ağırdan almalısınız. İşinizdeki konumunuzu sürdürmek istiyorsanız biraz daha sakin davranmalısınız.

AKREP BURCU 20 Mart 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)

Kafanızın içinde binbir türlü soru bulunuyor. Sevdiğiniz kişinin size karşı olan tutumu sizi oldukça fazla düşündürüyor. Ne anlam çıkaracağınızı sizde kestiremiyorsunuz. Bu sorun tam olarak sizden kaynaklanmıyor.Kendinizi buna hazır etmelisiniz sizinle aynı fikirde olmayan insanlara karşı biraz daha nazik olmalısınız.

YAY BURCU 20 Mart 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 22 Aralık)

Aile içinde önemli bir konu bugün gündemde yer alabilir.  Daha doğrusu bu konu daha önceden gündemde olan fakat ertelenen bir konuydu.  Ancak bunu şimdi çözmelisiniz.Enerjiniz oldukça yüksek fakat bu enerjinizi doğru yönde kullanmıyorsunuz. Bu da sizin motivasyonunuzu haliyle düşüyor. İşlerinize daha konsantre olarak yaklaşmanıza öneririz. 

OĞLAK BURCU 20 Mart 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Her ne kadar kendiniz için alışveriş yapıp kendinizi şımartmaya çalışsanız da bir türlü mutlu olamıyorsunuz. Dengesiz bir ruh halindesiniz. Çevrenizdeki insanlarla anlaşmazlıklar yaşıyorsunuz.Attığınız adımlar da daha temkinli olmaya özen gösterin. Bazı konularda kendinizi muhalif kişiler bulabilirsiniz.

KOVA BURCU 20 Mart 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 19 Şubat)

Bu aralar yapmayı düşünüp de yapamadığınız, başaramadığını ve kazanamadığımız şeyler sizi çok fazla hırslandırıyor. Bu hırsın öfkesini etrafınızda çıkarmaya çalışıyorsunuz.Bugün sizin şanslı gününüz. Bu şansı doğru şekillerde değerlendirmeli ve farklı şekilde kullanmalısınız.

BALIK BURCU 20 Mart 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat - 21 Mart)

Aşk hayatınızda önemli adımlar atacağınız bir güne girdiniz. Kafanızdaki soru işaretlerinden kurtulup yeni kararlar alabileceksiniz. Aşk hayatınızda birlikte iş hayatınızda da önemli ve olumlu gelişmeler yaşanıyor.Ekonomik olarak küçük çaplı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu durumun ailenizle el ele vererek kolaylık ve çözebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İlgili Haberler