21 Aralık 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları | Hayatınızda ne gibi değişiklikler olacak?

21 Aralık 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları | Hayatınızda ne gibi değişiklikler olacak?

Astroloji ile ilgilenenler, her gün günlük burç yorumlarını sorgulatıyor. Peki 21 Aralık'ta hangi burcu ne bekliyor? Aşk ve iş hayatları nasıl etkilenecek? Hayatınızda nasıl değişiklikler olacak? İşte 21 Aralık 2019 Cumartesi günlük burç yorumları...

A+A-

Astroloji ile ilgilenenler, her gün günlük burç yorumlarını sorgulatıyor. Peki 21 Aralık'ta hangi burcu ne bekliyor? Aşk ve iş hayatları nasıl etkilenecek? Hayatınızda nasıl değişiklikler olacak? İşte 21 Aralık 2019 Cumartesi günlük burç yorumları...

21 Aralık 2019 Cumartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları bugünü nasıl geçirecek?

İşte astrolojiye ilgi duyanlar için 21 Aralık 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları:

KOÇ BURCU 21 Aralık 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mart - 20 Nisan)

Son günlerde iş hayatınızdaki yoğunluklardan dolayı sosyal hayatınızı biraz ikinci plana attınız. Gün içinde yaşadığınız sıkıntıları özel hayatınıza yansıtmamak sizin için oldukça faydalı olacaktır. Bu aralar yaşadığınız baş ağrılarının tek sebebi stres ve yorgunluk.

BOĞA BURCU 21 Aralık 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Yoğun geçen bir haftanın ardından nihayet dinlenebileceğiniz ve tüm yorgunluğunuzu atabileceğiniz hafta sonuna başladınız. Özellikle hafta içi özel hayatınızda yaşanan sıkıntıları mantıklı hareket ederek çözüme ulaştırdınız. Bu davranışlarımızı devam ettirmelisiniz.

ahaberci-burclar-016.jpg

İKİZLER BURCU 21 Aralık 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 23 Haziran)

Hem işinizi hem de çevrenizdeki insanları eşit şekilde ve ihmal etmeden idare edebiliyorsunuz. Ancak bu kadar dolu dolu yaşamak ve günün her anında bir şeylerle ilgilenmek sizi ilerki günlerde oldukça yorabilir. Bugünlerde ailenizin canını sıkmış olabilirsiniz, onların gönlünü almanızı tavsiye ederiz.

YENGEÇ BURCU 21 Aralık 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 23 Temmuz)

İş hayatınızda yaptığınız çalışmalar ve çalışkanlığınız üst konumuzda bulunan kişilerin gözünden kaçmıyor ve sizi takdir ve izlemeye devam ediyor. Özellikle iş arkadaşlarınıza yaptığımız yardımlar herkes tarafından takdir topluyor. Aşk hayatınızda bu günlerde bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Ancak bunlar çözülemeyecek problemler değil.

ASLAN BURCU 21 Aralık 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Temmuz - 22 Ağustos)

Birçok konuda liderlik vasfı taşıyorsunuz ve özgüveniniz oldukça yüksek. Ancak bu durum bazı kişilerin hoşuna gitmeyebilir ve kıskanılalabilirsiniz. Sizi yıpratmak isteyen ve başarılarınıza gölge düşürmek isteyen insanlar karşımıza çıkabilir. Bunları umursamadan çalışmalarınıza ve sorumluluklarımızı yerine getirmeye devam etmelisiniz.

BAŞAK BURCU 21 Aralık 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)

Birçok konuya titiz ve şüpheli yaklaşmanız bütün enerjinizi sıfıra indiriyor. İş hayatınızda oldukça gayretli ve azimle çalışmaya çalışıyorsunuz ancak sonucunu alamamak canınızı sıkıyor. Bu durum sizin moralini bozmasın. Aynı şekilde çalışmaya devam ederek kısa süre içinde başarılı sonuçlar alacaksınız.

TERAZİ BURCU 21 Aralık 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 22 Ekim)

İş hayatınızdaki yoğunluklar ve stres size yorucu bir hafta yaşattı. Ancak bugün itibarıyla tüm stresinizi ve yorgunluğunuzu atabileceğiniz bir hafta sonuna girdiniz. Sz ne kadar yorgun olsanız da etrafınızdakilerin bu yorgunluğunuzu anlamaması canınızı sıkıyor. Aşk hayatınızdaki konuşmalarda eski ilişkinizden bahsetmemek sizin faydanıza olacaktır. 

AKREP BURCU 21 Aralık 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)

Elinizden gelmeyecek olan konular için sürekli birilerine söz veriyor ve yapabileceğinizi söylüyorsunuz. Ancak sonu birçok kez hüsranla bitiyor. Bu huyunuzdan vazgeçip üstesinden gelemeyeceğiniz işler için söz vermemelisiniz.  Özel hayatınızdaki gereksiz kıskançlıklardan vazgeçin. Bu ilişkinize oldukça zarar veriyor. 

YAY BURCU 21 Aralık 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 22 Aralık)

Bugünlerde bazı iş değişikliklerine gitmek istiyorsunuz.  Fakat doğru zamanda değilsiniz. Bu karar için biraz daha beklemeli ve etrafının da fikirlerini almalısınız. Eşiniz veya sevgiliniz ani duygusal değişimler gösterebilir.  Bugünlerde ona biraz daha anlayış göstermelisiniz. 

OĞLAK BURCU 21 Aralık 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Son günlerde iş hayatınızdaki çalışkanlığını ve gayretiniz size güzel haberlerle hatta belki terfi ile gelebilecek.  Ancak bu durum sonrası rehavete kapılmadan azimli çalışmaya devam etmeli ve başarınızı sürmelisiniz. Özel hayatınızda tartışmalardan kaçıyorsunuz ancak bu durum daha büyük sorunlara yol açıyor.  Partnerinizle aranızdaki problemleri sakince konuşarak çözebilirsiniz. 

KOVA BURCU 21 Aralık 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 19 Şubat)

Sabah saatlerinizdeki çaresizliğiniz ilerleyen dakikalarda yerini daha huzurlu dakikaları bırakacak. Aileniz ya da çevrenizdeki arkadaşlarınızın desteği ile daha aktif bir konuma gelip kendinize geleceksiniz. Aşk hayatınız kusursuz ilerliyor fakat karşılıklı yanlış anlamalar bazı sorunlara yol açıyor. Bu sorunları sakince konuşarak aramızda kolaylıkla halledebilirsiniz.

BALIK BURCU 21 Aralık 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat - 21 Mart)

Bugün haftanın en güzel günlerinden birini yaşayabilirsiniz. Hem aşk hayatınız hem iş hayatınız oldukça kusursuz ilerliyor. Birçok  sorunları çözerek düzlüğe çıktınız.Ekonomik olarak küçük çaplı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu durumun ailenizle el ele vererek kolaylık ve çözebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.