28 Aralık 2019 Cumartesi günlük burç yorumları | Hayatınızda ne gibi değişiklikler olacak?

28 Aralık 2019 Cumartesi günlük burç yorumları | Hayatınızda ne gibi değişiklikler olacak?

Astroloji ile ilgilenenler, her gün günlük burç yorumlarını sorgulatıyor. Peki 26 Aralık'ta hangi burcu ne bekliyor? Aşk ve iş hayatları nasıl etkilenecek? Hayatınızda nasıl değişiklikler olacak? İşte 28 Aralık 2019 Cumartesi günlük burç yorumları...

A+A-

Astroloji ile ilgilenenler, her gün günlük burç yorumlarını sorgulatıyor. Peki 28 Aralık'ta hangi burcu ne bekliyor? Aşk ve iş hayatları nasıl etkilenecek? Hayatınızda nasıl değişiklikler olacak? İşte 28 Aralık 2019 Cumartesi günlük burç yorumları...

28 Aralık 2019 Cumartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları bugünü nasıl geçirecek?

İşte astrolojiye ilgi duyanlar için 28 Aralık 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları:

KOÇ BURCU 28 Aralık 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mart - 20 Nisan)

Uzun süredir beklediğiniz olumlu haberler yavaş yavaş kendini göstermeye başlıyor.İş hayatınızda ise yeni projelere katılabilirsiniz.Maddi konularda biraz zor durumda kalmanız aşk hayatınızı ara ara etkiliyor olabilir.Bu aralar alışverişteki yükle harcamalarınızı biraz ara vermelisiniz.

BOĞA BURCU 28 Aralık 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bu aralar öfkenizi kontrol altına almaya gayret göstermelisiniz. Hayatta her şey sizin istediğiniz gibi gitmeyebilir.Bugün yakın çevreniz size bazı konularda muhalefet olabilir.Aile bağlarını daha sağlam tutmaya çalışın.

İKİZLER BURCU 28 Aralık 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 23 Haziran)

Alacağınız bir haber özellikle aile içinde size oldukça heyecanlandıracak. Bu haber günümüzü hatta belki de bütün haftanızı harika geçirmenizi sağlayacak.. ilişkilerinizde biraz daha toleranslı davranarak bazı zor durumlardan kurtulmayı sağlayabilirsiniz. Ani tepkilerden ve sert cevaplardan kaçının.

ahaberci-burclar-022.jpg

YENGEÇ BURCU 28 Aralık 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 23 Temmuz)

Dalgın ve isteksiz haliniz etrafınızdaki birçok kişinin dikkatinden kaçmıyor.  Bu halinizin sebebi kendi elinizde olmasa da yine de bu durum size zarar veriyor. Daha sakin ve mantıklı hareket etmeye özen gösterin.Maddi açıdan uğraş verdiğiniz konular yakında olumlu şekilde sonuç verecek.

ASLAN BURCU 28 Aralık 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Temmuz - 22 Ağustos)

Her ne kadar kendiniz için alışveriş yapıp kendinizi şımartmaya çalışsanız da bir türlü mutlu olamıyorsunuz. Dengesiz bir ruh halindesiniz. Çevrenizdeki insanlarla anlaşmazlıklar yaşıyorsunuz.Sevdiğinizde daha uyumlu hareket etmeye gayret göstermelisiniz.

BAŞAK BURCU 28 Aralık 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)

Son zamanlardaki yaşadığınız stresler çevrenizle aranızda gerginlikler yaşamanıza ve yanlış kararlar vermenize sebep olabilir. Sıkıntılarımızı etrafınızdaki sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.Yakın dostlarınız ve sevdikleriniz ile zaman geçirmek size iyi gelecektir.

TERAZİ BURCU 28 Aralık 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 22 Ekim)

Bugün oldukça gergin bir gün geçirebilirsiniz. Siz fark etmeseniz de ruh haliniz etrafınıza gerginliğinizi oldukça belli edebilir. Bu gerginlikleri iş hayatında da yaşayabilirsiniz.İş hayatınızda bazı problemlerle karşılaşabilirsiniz. Doğru kararlar alarak bu problemleri kısa sürede çözebilirsiniz.

AKREP BURCU 28 Aralık 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)

Özel hayatınızı işler son günlerde pek istediğiniz gibi gitmiyor. Bunun sebeplerinden bir tanesi iş hayatınıza kendinizi fazla kaptırmanız.Bugün yakın çevreniz size bazı konularda muhalefet olabilir. Hemen alevlenmeden ılımlı davranmaya gayret gösterin.

YAY BURCU 28 Aralık 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 22 Aralık)

Sabah saatlerinizdeki çaresizliğiniz ilerleyen dakikalarda yerini daha huzurlu dakikaları bırakacak. Aileniz ya da çevrenizdeki arkadaşlarınızın desteği ile daha aktif bir konuma gelip kendinize geleceksiniz.Sevdiğiniz kişilerin sizi fazla önemsemediğini düşünüyorsunuz. Fakat bu sadece sizin düşündüğünüz bir durum bu kadar paranoya olmayın.

OĞLAK BURCU 28 Aralık 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Bugün çevresel ilişkileri oldukça gündeminiz alacaksınız. Yaptığınız girişimlerde mantığınız ön plana çıkacak fikir ayrılığı yaşadığınız kişilerle beraber bazı  projelere dahil olabilirsiniz.Bazı konular üzerinde fazla durarak gereksiz kafaya takıyorsun. Bu da size zarar veriyor. 

KOVA BURCU 28 Aralık 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 19 Şubat)

Duygusal açıdan oldukça karışık günler yaşıyorsunuz. Eşinizin veya sevgilinizin sizi fazla önemsemediğini düşünüyorsunuz. Aldığınız haberlere ani ve sert tepkiler göstermemeye özen gösterin.  Ani kararlar vermemeli, size ileride sıkıntıya sokacak harcamalardan uzak durmalısınız.

BALIK BURCU 28 Aralık 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat - 21 Mart)

Bugün son derece hareketli ve tempolu bir gün sizi bekliyor. Bazı organizasyonlarda önemli roller alabilirsiniz.Özel hayatınızda sizi şaşırtacak gelişmeler yaşanabilir. Bu gelişmeleri iyi veya kötü yönde yönlendirebilmek sizin kararlarınızı bağlı.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.