28 Mart 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları | Hayatınızda ne gibi değişiklikler olacak?

28 Mart 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları | Hayatınızda ne gibi değişiklikler olacak?

Astroloji ile ilgilenenler, her gün günlük burç yorumlarını sorgulatıyor. Peki 28 Mart'ta hangi burcu ne bekliyor? Aşk ve iş hayatları nasıl etkilenecek? Hayatınızda nasıl değişiklikler olacak? İşte 28 Mart 2020 Cumartesi günlük burç yorumları...

A+A-

Astroloji ile ilgilenenler, her gün günlük burç yorumlarını sorgulatıyor. Peki 28 Mart'ta hangi burcu ne bekliyor? Aşk ve iş hayatları nasıl etkilenecek? Hayatınızda nasıl değişiklikler olacak? İşte 28 Mart 2020 Cumartesi günlük burç yorumları...

28 Mart 2020 Cumartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları bugünü nasıl geçirecek?

İşte astrolojiye ilgi duyanlar için 28 Mart 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları:

KOÇ BURCU 28 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mart - 20 Nisan)

Bugünlerde yanlış kararlar alabilirsiniz. Bazı olaylar canınızı oldukça sıkabilir. Aldığınız kararlarda daha dikkatli olmaya özen gösterin. Özellikle burcun son on günlük devresinde doğanlar bu farkı oldukça yoğun hissedecek.

BOĞA BURCU 28 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bugünlerdeki davranışlarınız ve iddia ettiğiniz konular sizi biraz geride bırakabilir. Yalnız kalmaktan ve sessiz ortamlardan hoşlanıyorsunuz, ama bu durum sizin için pek sağlıklı görünmüyor. Küçük şeylere çok fazla kırılarak kafanıza takıyorsunuz. Bu kadar çok alıngan olmamaya çalışın moralinizi hemen bozmamaya gayret edin.

İKİZLER BURCU 28 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 23 Haziran)

Bazı konularda fazla aceleci davranıyorsunuz ve bu size yanlış yollara saptırıyor. Davranışlarımızda ve kararlarınızda daha mantıklı ve sakin olmaya çzen göstermelisiniz. Bugünlerde maddi anlamda yükselişe geçeceksiniz. Bu rahatlık sizi zorunlu harcamalarınızda bayağı ferahlatacaktır.

44447.jpg

YENGEÇ BURCU 28 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 23 Temmuz)

Önümüzdeki günlerde bazı önemli aktiviteler ve uzun yolculuklar görünüyor. Hatta bu tempolu günlerin ardından bir tatil planlaması yapmak size ilaç gibi gelecektir. Harcamalarınıza daha dikkat edip bugünlerde cüzdanınızı daha çok düşünmelisiniz. Geride bıraktığınız bazı enkazları bugünlerde tamir etme fırsatı bulacaksınız.

ASLAN BURCU 28 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Temmuz - 22 Ağustos)

Bugünlerde kendinizi çok yalnız hissediyorsunuz. Bu yalnızlıktan kurtulmak için gereksiz yere çaba sarf edip uğraşıyorsunuz. Hayatı akışına bırakın. Zamanla her şey normale dönecektir. Bazı konularda fazla bencilsiniz. Bu huyunuzdan vazgeçmeye çalışın. Aldığınızhaberlere ani ve sert tepkiler göstermemeye özen gösterin.  Ani kararlar vermemeli, size ileride sıkıntıya sokacak harcamalardan uzak durmalısınız.

BAŞAK BURCU 28 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)

Bugünlerde oldukça fazla harcamalar yapıyorsunuz. Biraz tasarruf yapmalısınız yoksa ilerki günlerde çok büyük sıkıntılar yaşayabileceksiniz.  Kararlarınızda ani davranmayın daha düşünceli olun. Özellikle maddi konularda harcamalarınızı mümkün olduğunca en aza indirin. Bugünlerde sizi pek memnun etmeyecek ziyaretçi ve misafirleriniz olabilir. Buna kendinizi hazırlayın.

TERAZİ BURCU 28 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 22 Ekim)

Her ne kadar kendiniz için alışveriş yapıp kendinizi şımartmaya çalışsanız da bir türlü mutlu olamıyorsunuz. Dengesiz bir ruh halindesinizv Çevrenizdeki insanlarla anlaşmazlıklar yaşıyorsunuz. Biraz daha empati kurmaya çalışmalısınız. Günün akşam saatlerinde her zamankinden farklı düşünceler düşüncelere girip kendinizi bile şaşırtacak kararlar alabilirsiniz. Bugünlerde sağlığını hiçe sayıyorsunuz, bu huyunuzdan vazgeçin.

AKREP BURCU 28 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)

Aşk hayatınız bugünlerde biraz durağan geçiyor. Bu durum sizin canınızı sıksa da biraz harekete geçip bir şeyler yapmalısınız. Her şeyi karşıdan beklemeyin. Hislerinizi partnerinize daha net anlatmaya çalışın. Emin olun bu olumlu sonuç verecektir. Sizi sıkıntıya sokmayacak ufak hediyelerle karşı tarafı mutlu etmeye çalışabilirsiniz. Kendinizi etrafı mutsuz göstermekten vazgeçin.

YAY BURCU 28 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 22 Aralık)

Özellikle iş hayatınızda her kararınıza karşı çıkacak insanlar karşımıza çıkıyor. Bu çok olağan bir durum olmasa da hemen aşırı tepki göstermeyin. Umutsuzluktan kaçının.  Bugünlerde birçok gelişmeden kendinizi uzak tutmaya çalışıyorsunuz, daha çok düşünerek hareket etmelisiniz. Sevdiğiniz kişilerin sizi fazla önemsemediğini düşünüyorsunuz. Fakat bu sadece sizin düşündüğünüz bir durum bu kadar paranoya olmayın.

OĞLAK BURCU 28 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Bugün karşınıza çıkan bazı engeller sonrası yanlış kararlar verebilirsiniz. Zamanınız var düşünmek için. Hemen karar vermeye çalışmayın. Daha mantıklı kararlar vermeye çalışın. Duygularınızla hareket ederek son günlerde fazla yanlış kararlar veriyorsunuz. Bu yanlış kararların olumsuzluklarını zaman zaman fark ediyorsunuz. Bu yüzden bazı durumlarda duygularınızı bir kenara bırakmakta fayda var. Bu hislerinizi kontrol altında tutmalısınız, olumlu etkilerini göreceksiniz.

KOVA BURCU 28 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 19 Şubat)

Bugün ki aşırı heyecanının bazı önem verdiğiniz işlerin aksamasına ve karışmasına sebep olabilir. Dalgınlığınız size zarar veriyor, biraz daha dikkatli ve rahat olmaya gayret gösterin. Umudunuzu hiç bir konu için asla kaybetmeyin. Bu aralar alışverişteki yükle harcamalarınızı biraz ara vermelisiniz.

BALIK BURCU 28 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat - 21 Mart)

Bu günlerde oldukça tempolu günler geçireceksiniz. Etrafınızdaki değer verdiğiniz kişilerle aranızda ki bazı problemler ara ara canınızı sıksa da bu durum fazla uzun sürmeyecektir. Akşam saatlerine doğru keyfinizi yerine getirecek getirecek olaylar yaşanabilir.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İlgili Haberler