3 Aralık Salı Günlük Burç Yorumları | Hayatınızda nasıl değişiklikler olacak?

3 Aralık Salı Günlük Burç Yorumları | Hayatınızda nasıl değişiklikler olacak?

Astroloji ile ilgilenenler, her gün günlük burç yorumlarını sorgulatıyor. Peki 3 Aralık'ta hangi burcu ne bekliyor? Aşk ve iş hayatları nasıl etkilenecek? Hayatınızda nasıl değişiklikler olacak? İşte 3 Aralık Salı günlük burç yorumları...

A+A-

Astroloji ile ilgilenenler, her gün günlük burç yorumlarını sorgulatıyor. Peki 3 Aralık'ta hangi burcu ne bekliyor? Aşk ve iş hayatları nasıl etkilenecek? Hayatınızda nasıl değişiklikler olacak? İşte 3 Aralık Salı günlük burç yorumları...

3 Aralık Salı günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları bugünü nasıl geçirecek?

İşte astrolojiye ilgi duyanlar için 3 Aralık 2019 Salı Günlük Burç Yorumları:

KOÇ BURCU 3 ARALIK 2019 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mart - 20 Nisan)

Bugün ki aşırı heyecanının bazı önem verdiğiniz işlerin aksamasına ve karışmasına sebep olabilir. Dalgınlığınız size zarar veriyor, biraz daha dikkatli ve rahat olmaya gayret gösterin. Umudunuzu hiç bir konu için asla kaybetmeyin. Bu aralar alışverişteki yükle harcamalarınızı biraz ara vermelisiniz.

BOĞA BURCU 3 ARALIK 2019 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bu günlerde oldukça tempolu günler geçireceksiniz. Etrafınızdaki değer verdiğiniz kişilerle aranızda ki bazı problemler ara ara canınızı sıksa da bu durum fazla uzun sürmeyecektir. Akşam saatlerine doğru keyfinizi yerine getirecek getirecek olaylar yaşanabilir.

İKİZLER BURCU 3 ARALIK 2019 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 23 Haziran)

Bugünlerde yanlış kararlar alabilirsiniz. Bazı olaylar canınızı oldukça sıkabilir. Aldığınız kararlarda daha dikkatli olmaya özen gösterin. Özellikle burcun son on günlük devresinde doğanlar bu farkı oldukça yoğun hissedecek.

YENGEÇ BURCU 3 ARALIK 2019 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 23 Temmuz)

Bugünlerdeki davranışlarınız ve iddia ettiğiniz konular sizi biraz geride bırakabilir. Yalnız kalmaktan ve sessiz ortamlardan hoşlanıyorsunuz, ama bu durum sizin için pek sağlıklı görünmüyor. Küçük şeylere çok fazla kırılarak kafanıza takıyorsunuz. Bu kadar çok alıngan olmamaya çalışın moralinizi hemen bozmamaya gayret edin.

ASLAN BURCU 3 ARALIK 2019 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Temmuz - 22 Ağustos)

Bazı konularda fazla aceleci davranıyorsunuz ve bu size yanlış yollara saptırıyor. Davranışlarımızda ve kararlarınızda daha mantıklı ve sakin olmaya çzen göstermelisiniz. Bugünlerde maddi anlamda yükselişe geçeceksiniz. Bu rahatlık sizi zorunlu harcamalarınızda bayağı ferahlatacaktır.

BAŞAK BURCU 3 ARALIK 2019 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)

Önümüzdeki günlerde bazı önemli aktiviteler ve uzun yolculuklar görünüyor. Hatta bu tempolu günlerin ardından bir tatil planlaması yapmak size ilaç gibi gelecektir. Harcamalarınıza daha dikkat edip bugünlerde cüzdanınızı daha çok düşünmelisiniz. Geride bıraktığınız bazı enkazları bugünlerde tamir etme fırsatı bulacaksınız.

 dddddd.jpg

TERAZİ BURCU 3 ARALIK 2019 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 22 Ekim)

Bugünlerde kendinizi çok yalnız hissediyorsunuz. Bu yalnızlıktan kurtulmak için gereksiz yere çaba sarf edip uğraşıyorsunuz. Hayatı akışına bırakın. Zamanla her şey normale dönecektir. Bazı konularda fazla bencilsiniz. Bu huyunuzdan vazgeçmeye çalışın. Aldığınızhaberlere ani ve sert tepkiler göstermemeye özen gösterin.  Ani kararlar vermemeli, size ileride sıkıntıya sokacak harcamalardan uzak durmalısınız.

AKREP BURCU 3 ARALIK 2019 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)

Bugünlerde oldukça fazla harcamalar yapıyorsunuz. Biraz tasarruf yapmalısınız yoksa ilerki günlerde çok büyük sıkıntılar yaşayabileceksiniz.  Kararlarınızda ani davranmayın daha düşünceli olun. Özellikle maddi konularda harcamalarınızı mümkün olduğunca en aza indirin. Bugünlerde sizi pek memnun etmeyecek ziyaretçi ve misafirleriniz olabilir. Buna kendinizi hazırlayınv

YAY BURCU 3 ARALIK 2019 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 22 Aralık)

Her ne kadar kendiniz için alışveriş yapıp kendinizi şımartmaya çalışsanız da bir türlü mutlu olamıyorsunuz. Dengesiz bir ruh halindesinizv Çevrenizdeki insanlarla anlaşmazlıklar yaşıyorsunuz. Biraz daha empati kurmaya çalışmalısınız. Günün akşam saatlerinde her zamankinden farklı düşünceler düşüncelere girip kendinizi bile şaşırtacak kararlar alabilirsiniz. Bugünlerde sağlığını hiçe sayıyorsunuz, bu huyunuzdan vazgeçin.

OĞLAK BURCU 3 ARALIK 2019 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Aşk hayatınız bugünlerde biraz durağan geçiyor. Bu durum sizin canınızı sıksa da biraz harekete geçip bir şeyler yapmalısınız. Her şeyi karşıdan beklemeyin. Hislerinizi partnerinize daha net anlatmaya çalışın. Emin olun bu olumlu sonuç verecektir. Sizi sıkıntıya sokmayacak ufak hediyelerle karşı tarafı mutlu etmeye çalışabilirsiniz. Kendinizi etrafı mutsuz göstermekten vazgeçin.

KOVA BURCU 3 ARALIK 2019 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 19 Şubat)

Özellikle iş hayatınızda her kararınıza karşı çıkacak insanlar karşımıza çıkıyor. Bu çok olağan bir durum olmasa da hemen aşırı tepki göstermeyin. Umutsuzluktan kaçının.  Bugünlerde birçok gelişmeden kendinizi uzak tutmaya çalışıyorsunuz, daha çok düşünerek hareket etmelisiniz. Sevdiğiniz kişilerin sizi fazla önemsemediğini düşünüyorsunuz. Fakat bu sadece sizin düşündüğünüz bir durum bu kadar paranoya olmayın.

BALIK BURCU 3 ARALIK 2019 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat - 21 Mart)

Bugün karşınıza çıkan bazı engeller sonrası yanlış kararlar verebilirsiniz. Zamanınız var düşünmek için. Hemen karar vermeye çalışmayın. Daha mantıklı kararlar vermeye çalışın. Duygularınızla hareket ederek son günlerde fazla yanlış kararlar veriyorsunuz. Bu yanlış kararların olumsuzluklarını zaman zaman fark ediyorsunuz. Bu yüzden bazı durumlarda duygularınızı bir kenara bırakmakta fayda var. Bu hislerinizi kontrol altında tutmalısınız, olumlu etkilerini göreceksiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.