6 Mart 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları | Hayatınızda ne gibi değişiklikler olacak?

6 Mart 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları | Hayatınızda ne gibi değişiklikler olacak?

Astroloji ile ilgilenenler, her gün günlük burç yorumlarını sorgulatıyor. Peki 6 Mart'ta hangi burcu ne bekliyor? Aşk ve iş hayatları nasıl etkilenecek? Hayatınızda nasıl değişiklikler olacak? İşte 6 Mart 2020 Cuma günlük burç yorumları...

A+A-

Astroloji ile ilgilenenler, her gün günlük burç yorumlarını sorgulatıyor. Peki 6 Mart'ta hangi burcu ne bekliyor? Aşk ve iş hayatları nasıl etkilenecek? Hayatınızda nasıl değişiklikler olacak? İşte 6 Mart 2020 Cuma günlük burç yorumları...

6 Mart 2020 Cuma günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları bugünü nasıl geçirecek?

İşte astrolojiye ilgi duyanlar için 6 Mart 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları:

KOÇ BURCU 6 Mart 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mart - 20 Nisan)

Maddi konularda ferah bir döneme giriş yapıyorsunuz. Verdiğiniz kararlar mantıklı ve doğru olduğu müddetçe uzun bir süre boyunca rahat bir yaşantı süreceksiniz.İş hayatındaki hamlelerinizdeki olumsuzluklar sizi üzebilir. Ama bu olumsuzlukların gelebileceğini zaten tahmin ediyordunuz. En azından denediniz.

BOĞA BURCU 6 Mart 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Duyarlı bir kişiliğe sahip olmanız sebebiyle çevrenizdeki birçok kişi sizden yardım almak için sırada bekliyor. Bugünlerde bu kişiler kapınızı çalabilir. İş hayatınız bugünlerde çok yoğun geçiyor.Partnerinize karşı gösterdiğiniz emeğin yetersiz kalması sizi üzebilir. Bu durumu ona söylemeniz onu bir hayli şaşırtacak.

İKİZLER BURCU 6 Mart 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 23 Haziran)

Bugün son derece hareketli ve tempolu bir gün sizi bekliyor. Bazı organizasyonlarda önemli roller alabilirsiniz. Bu rollerdeki sorumluluğu sizi oldukça gergin bir hale sokabilir.Sevdiğiniz kişilerin sizi fazla önemsemediğini düşünüyorsunuz. Fakat bu sadece sizin düşündüğünüz bir durum bu kadar paranoya olmayın.

44044.jpg

YENGEÇ BURCU 6 Mart 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 23 Temmuz)

İş hayatınızdaki bazı olaylar arkadaşlarınızla aranızda sorunlara yol açabiliyor. Bu duruma daha ılımlı ve sakin yaklaşmalısınız. Bir süredir maddi anlamda birikim yapıyorsunuz ve artık mutlu sona çok yakınsınız.Bu huyunuzdan vazgeçmelisiniz. Bazı konular üzerinde fazla durarak gereksiz kafaya takıyorsun. Bu da size zarar veriyor. 

ASLAN BURCU 6 Mart 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Temmuz - 22 Ağustos)

Bilinçaltınızda düşündüğünüz bazı konuları gerçek hayata getirebilmek için elinizden gelen her şeyi yapabiliyorsunuz. Bu durumda kararlı davranmaya devam edin.Daha fazla üzülmemeniz için bu duruma fazla kafaya takmamalısınız. Etrafınıza daha dikkatli bakmalısınız. Belki de aynı duyguları size karşı hisseden başka birileri vardır, Kim bilir..

BAŞAK BURCU 6 Mart 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)

Maddi anlamda biraz sıkışık günler geçiriyorsunuz. Fakat bu günler fazla uzun sürmeyecek. Elinize geçecek yüklü bir para size oldukça rahatlatacak. O  parayı mantıksız harcamadan doğru yatırımlar üzerinde değerlendirmelisiniz.Bu durumdan bir an önce kurtulun. Maddi konularda bazı kararlar vermek için bugün uygun bir gün değil.

TERAZİ BURCU 6 Mart 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 22 Ekim)

Son günlerde yaşadığınız yoğun ve tempolu günler yerini daha rahat günlere bırakıyor. Yapmanız gereken birçok işi günler öncesinden hallettiniz ve bu sizi oldukça rahata kavuşturdu.Geçmişte bıraktığınız eski ilişkileriniz bu günlerde bazı gelişmeler ile yeniden karşınıza çıkabilir, hazırlıklı olun.

AKREP BURCU 6 Mart 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)

Bugünlerde oldukça yorgun görünüyorsunuz. Bir süredir uğraştığınız sorunlar buna sebep olmuş olabilir. Kendinize ve sevdiklerinize zaman ayırmanız gerekiyor.Bu kararlar ciddi anlamda hayatınıza farklılık katabilir. Maddi anlamda alacağınız önemli kararlar ileride size kârlı duruma getirecek.

YAY BURCU 6 Mart 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 22 Aralık)

Bu aralar öfkenizi kontrol altına almaya gayret göstermelisiniz. Hayatta her şey sizin istediğiniz gibi gitmeyebilir. İş hayatınızdaki belirsizlikler kafanızı karıştırmasın.Ailen veya partnerinden alacağın destekle birçok sorunun üstesinden gelebilirsin. Evet evet, şuan aklına gelen o sorunun bile!

OĞLAK BURCU 6 Mart 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Aşk hayatınız bugünlerde biraz durağan geçiyor. Bu durum sizin canınızı sıksa da biraz harekete geçip bir şeyler yapmalısınız. Her şeyi karşıdan beklemeyin. Hislerinizi partnerinize daha net anlatmaya çalışın.Bu düşünceniz de haklı olabilirsiniz fakat bazı kararlar alarak bu durumu lehinize çevirebilirsiniz. Birikiminizi harcayacağınız yeri dikkatli seçmelisiniz. Bu konuda etrafımıza danışabilirsiniz.

KOVA BURCU 6 Mart 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 19 Şubat)

İş hayatınızda sorumlulukların sizin üzerinizde olması ve lider konumunuz sizi başarıdan başarıya sürüklüyor.  Bugünlerde maddi harcamalarınızı biraz daha dikkat etmelisiniz. Maddi anlamda etrafınızdaki insanlar size birçok konuda yardım etmeye çalışıyor. Bu teklifleri ve fikirlere iyi değerlendirmelisiniz.

BALIK BURCU 6 Mart 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat - 21 Mart)

Bugünlerde eşiniz veya sevgiliniz ile bazı tartışmalar yaşıyor olabilirsiniz. Siz ne kadar bu tartışmalardan kaçsanız da karşınızdaki kişiyi fazla sevdiğinizden sorunları çözebilmek adına sürekli diyaloğa girmeye çalışıyorsunuz.Sevdiklerinizle daha fazla vakit geçirmek istiyorsunuz fakat onlarda bugünlerde pek müsait olamıyor. Biraz daha sosyal hayata katılmaya çalışın.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.