7 Mart 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları | Hayatınızda ne gibi değişiklikler olacak?

7 Mart 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları | Hayatınızda ne gibi değişiklikler olacak?

Astroloji ile ilgilenenler, her gün günlük burç yorumlarını sorgulatıyor. Peki 7 Mart'ta hangi burcu ne bekliyor? Aşk ve iş hayatları nasıl etkilenecek? Hayatınızda nasıl değişiklikler olacak? İşte 7 Mart 2020 Cumartesi günlük burç yorumları...

A+A-

Astroloji ile ilgilenenler, her gün günlük burç yorumlarını sorgulatıyor. Peki 7 Mart'ta hangi burcu ne bekliyor? Aşk ve iş hayatları nasıl etkilenecek? Hayatınızda nasıl değişiklikler olacak? İşte 7 Mart 2020 Cumartesi günlük burç yorumları...

7 Mart 2020 Cumartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları bugünü nasıl geçirecek?

İşte astrolojiye ilgi duyanlar için 7 Mart 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları:

KOÇ BURCU 7 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mart - 20 Nisan)

Aileniz bugünlerde maddi açıdan zor günler geçiriyor. Onlara bazı yardımlarda bulunabilirsiniz. Her ne kadar ailenizle aranız iyi tutmaya çalışsanız da onlar sizin özgürlüğünüz de fazlasıyla karışıyor.Maddi anlamda etrafınızdaki insanlar size birçok konuda yardım etmeye çalışıyor. Bu teklifleri ve fikirlere iyi değerlendirmelisiniz.

BOĞA BURCU 7 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Aşk hayatınızda beklenmedik sürprizler yaşayabilirsiniz.  Eşinizin veya sevgilinizin sizi içe kapanık olduğunuzu düşünüyor.Bugün karşımıza bazı fırsatlar çıkabilir. Aşk hayatımızda yeni başlangıçlar için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Verdiğiniz kararlarda kendinize güvenerek hareket etmelisiniz.

İKİZLER BURCU 7 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 23 Haziran)

Aşk hayatınızda bir süredir devam eden sorunlar sizi oldukça girebilir ve sinirli bir hale sokabilir. Bu olumsuzluklar iş hayatınızı da oldukça etkileyecektir.Maddi konularda bu aralar çok fazla gereksiz harcamalar yapıyorsunuz. Biraz kendinizi durdurmalısınız. Aksi takdirde ileride daha zor durumda kalabilirsiniz.

44066.jpg

YENGEÇ BURCU 7 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 23 Temmuz)

Yoğun bir hafta sonucunda nihayet bugün rahatlayacaksınız. İşyerinizde de sizi yoracak herhangi bir durumla karşılaşmayacaksınız. Haftaya yapmayı düşündüğünüz planlar için oldukça fazla vaktiniz var.Ancak bu durumu fazla kafanıza takmadan yeni denizlere yelken açmalısınız. iyi kalp ve oluşunuz size birçok alanda zarar veriyor. Biraz da kendinizi düşünmelisiniz.

ASLAN BURCU 7 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Temmuz - 22 Ağustos)

Bugünlerde belki biraz maddi konularda sıkışıklık çekiyor olabilirsiniz ancak yakın zamanda elinize geçecek yüklü miktarda bir para size oldukça rahatlatacak.Kendinizi buna hazır etmelisiniz sizinle aynı fikirde olmayan insanlara karşı biraz daha nazik olmalısınız.

BAŞAK BURCU 7 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)

Bugün oldukça duygusal bir gün geçireceksiniz.  Ancak bu duygusallık size iyi gelecektir. Özel hayatınızda bazı boşluklar hissetseniz de hayata olumlu baş bakmayı öğrendiğiniz için bu durum fazla canınızı sıkmayacak.Sağlığınız konusunda bazı sıkıntılarımız var Ancak bu durum gelip geçici. Fakat doktora gitmeyi ihmal etmemelisiniz.  Aşk hayatınızda bu günlerde oldukça heyecanlı geçiyor. 

TERAZİ BURCU 7 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 22 Ekim)

Aşk hayatınız bugünlerde biraz durağan geçiyor. Bu durum sizin canınızı sıksa da biraz harekete geçip bir şeyler yapmalısınız. Her şeyi karşıdan beklemeyin.Ancak siz her türlü zorluğun altından kalabilecek güçtesiniz. Maddi anlamda çıkışa geçeceğiniz günler yakın.

AKREP BURCU 7 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)

Bu aralar öfkenizi kontrol altına almaya gayret göstermelisiniz. Hayatta her şey sizin istediğiniz gibi gitmeyebilir. İş hayatınızdaki belirsizlikler kafanızı karıştırmasın. Sabırlı davranırsanız bu durumdan karlı çıkarsınız.Ancak hatalarınızdan daha fazla ders çıkarmalısınız. Psikolojik anlamda ne istediğinizi pek bilmiyorsunuz.

YAY BURCU 7 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 22 Aralık)

Özel hayatınıza vakit ayırmanın zamanı gelmiş gibi görünüyor. Bu partnerinize de, size de iyi gelecektir. İş hayatındaki hamlelerinizdeki olumsuzluklar sizi üzebilir.Bugün oldukça enerjili hissediyorsunuz. Bu enerjinizi size iyi gelecek aktivitelerde kullanmalısınız.

OĞLAK BURCU 7 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Kararlı davranışlarınız azim ve hırslı duygularınzı günden güne arttırıyor. Çevrenizde sizi uyaranları daha çok dikkate alıp işlerinizi daha çok odaklanmalısınız.Bugün son derece hareketli ve tempolu bir gün sizi bekliyor. Bazı organizasyonlarda önemli roller alabilirsiniz. Bu rollerdeki sorumluluğu sizi oldukça gergin bir hale sokabilir.

KOVA BURCU 7 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 19 Şubat)

Bu aralar fazlasıyla gergin ve sinirli hissediyorsunuz. Biraz daha rahatlamaya ve stres atacak aktivitelere yönelmeye gayret edin. Sorumluluklarınız sizi oldukça rahatsız ediyor.Maddi açıdan oldukça mantıklı hareket ediyorsunuz. Bu huyunuzdan vazgeçmeyin.

BALIK BURCU 7 Mart 2020 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat - 21 Mart)

İş hayatınızla ilgili olan kaygıları artık bir kenara bırak bırakıp önümüze bakmalısınız. Uzun süredir yaşamak istediğiniz duygular için bugün hareket etmeye çok uygun bir gün.Aşk hayatınızda bazı sıkıntılar canınızı sıkıyor olabilir. Sevdiklerinizle bu sorunları paylaşarak daha huzurlu olabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.