9 Aralık Pazartesi Günlük Burç Yorumları | Hayatınızda ne gibi değişiklikler olacak?

9 Aralık Pazartesi Günlük Burç Yorumları | Hayatınızda ne gibi değişiklikler olacak?

Astroloji ile ilgilenenler, her gün günlük burç yorumlarını sorgulatıyor. Peki 9 Aralık'ta hangi burcu ne bekliyor? Aşk ve iş hayatları nasıl etkilenecek? Hayatınızda nasıl değişiklikler olacak? İşte 9 Aralık Pazartesi günlük burç yorumları...

A+A-

Astroloji ile ilgilenenler, her gün günlük burç yorumlarını sorgulatıyor. Peki 9 Aralık'ta hangi burcu ne bekliyor? Aşk ve iş hayatları nasıl etkilenecek? Hayatınızda nasıl değişiklikler olacak? İşte 9 Aralık Pazartesi günlük burç yorumları...

9 Aralık Pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları bugünü nasıl geçirecek?

İşte astrolojiye ilgi duyanlar için 9 Aralık 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları:

KOÇ BURCU 9 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mart - 20 Nisan)

İşinizle ilgili bugünlerde sık sık toplantı yapabilirsiniz. Bu toplantılar sonucu bazı ümitsizliklere katılabilirsiniz ancak moralinizi bozmayın. Her şey yavaş yavaş yoluna girecektir. Aşk hayatımızdaki sorunlar da kısa sürede yerini daha güzel bir hale sokacak.

BOĞA BURCU 9 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bugün yoğun ve tempolu bir gün sizi bekliyor. Uzun zamandır görmediğiniz kişiler sizi ziyarete gelebilir. Aşk hayatınızdaki karışıklığa müdahale etmek istiyorsunuz ancak elimizden bir şey gelmiyor. Bazen olayları akışına bırakmak gerekebilir. Aksi takdirde daha kötü sonuçlara yol açabilirsiniz

İKİZLER BURCU 9 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 23 Haziran)

Kafanızda binbir türlü sorular dolaşıyor. Eşinizin veya sevgilinizin size karşı olan tavırlarından pek memnun değilsiniz. Sorunu kendinizde arıyorsunuz ama sorun sizde değil karşı tarafın Ne istediğini bilmemesinden ortaya çıkan konular bu sorunlara sebep oluyor. İşimizdeki bazı sorunlara karşı boş vermiş davranıyorsunuz.Bu halinizden vazgeçmeye çalışın.

YENGEÇ BURCU 9 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 23 Temmuz)

Bugün güne oldukça düşük motivasyonla başladınız. Günümüzü nasıl geçireceğinize dair kafanızda planlar var ancak bir türlü karar veremiyorsunuz. Bunun sebebi son dönemlerdeki yorgunluğunuz. Kendinize biraz daha zaman ayırmalısınız. Sevdiklerinizle daha fazla vakit geçirmek istiyorsunuz fakat onlarda bugünlerde pek müsait olamıyor. Biraz daha sosyal hayata katılmaya çalışın.

ahaberci-burclar-005.jpg

ASLAN BURCU 9 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Temmuz - 22 Ağustos)

Bugünlerde aile arasında bazı konular pek yolunda gitmiyor: B durumu siz elinizden geldiğince düzeltmeye çalışsanız da bir türlü başaramıyorsunuz.  Hafta sonunu arkadaşlarımızla getirme ihtimaliniz bulunuyor: Aklınızdaki fikirleri hayata geçirmek için şu an doğru zamanda değilsiniz: 

BAŞAK BURCU 9 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)

Özel hayatınızla ilgili çok önemli bir güne girdiniz. Alacağınız önemli haberler aile içerisinde de büyük heyecanlara sebep olacak. Bu haber önümüzdeki günlerde bize oldukça mutlu hissettirecek. İş hayatınızda kendinizi eksik hissetmekten vazgeçin. Bu sadece sizin kuruntunuz.

TERAZİ BURCU 9 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 22 Ekim)

Zamanınızın büyük bir bölümünü iş hayatınıza ayırdığınız için bu durum sizi fazlasıyla olumsuz etkilemeyi sürdürüyor. Sevgilinizle veya eşinizle tartışmaktan kaçmak pek doğru bir karar olmayabilir. Karşılıklı empati kurarak bu sorunların üstesinden gelebilirsiniz.

AKREP BURCU 9 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)

Aşk hayatınız bugünlerde inişli çıkışlı gidiyor. Bazı küçük sorunları fazla büyütmeden partnerinizin üzerine gitmelisiniz. Aramızdaki bu bazı problemlerin sebebi maddi sıkıntılar olabilir. Ancak bu durum yakın zamanda son bulacak.

YAY BURCU 9 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 22 Aralık)

Maddi anlamda biraz sıkışık günler geçiriyorsunuz. Fakat bu günler fazla uzun sürmeyecek. Elinize geçecek yüklü bir para size oldukça rahatlatacak. O  parayı mantıksız harcamadan doğru yatırımlar üzerinde değerlendirmelisiniz. Eşinizin veya sevgilinizin size karşı olan ilgisine karşılık veremiyorsunuz. Bu huyuznuzu sürdürmeniz halinde o da sizin gibi davranmaya başlayacaktır.

OĞLAK BURCU 9 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Duygusal açıdan yaklaşmaya çalıştığınız kişi ne yazık ki pek sizin umduğunuz gibi çıkmadı. Ancak bu durumu fazla kafanıza takmadan yeni denizlere yelken açmalısınız. iyi kalp ve oluşunuz size birçok alanda zarar veriyor. Biraz da kendinizi düşünmelisiniz.

KOVA BURCU 9 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 19 Şubat)

Oldukça duygusal bir döneme girmiş bulunmaktasınız. Aşkı bugünlerde dolu doluya yaşayacaksınız ancak bu durum size pek yetmiyor. Bir an önce sonuca ulaşmak istiyorsunuz. Ancak bu gibi durumlarda biraz daha ağırdan almalısınız. İşinizdeki konumunuzu sürdürmek istiyorsanız biraz daha sakin davranmalısınız.

BALIK BURCU 9 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat - 21 Mart)

Bugünlerde aşkın her halini adeta dolu dolu yaşıyorsunuz. ikili ilişkilerinizde biraz daha cesur davranmalı, ürkek durumdan vazgeçmelisiniz. Sağlığınız bugünlerde pek yerinde olmayabilir. Kendinize daha çok dikkat etmeli ve sağlıklı besinler tüketmelisiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.