9 Mart 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları | Aşk hayatınızda neler olacak?

9 Mart 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları | Aşk hayatınızda neler olacak?

Astroloji ile ilgilenenler, her gün günlük burç yorumlarını sorgulatıyor. Peki 9 Mart'ta hangi burcu ne bekliyor? Aşk ve iş hayatları nasıl etkilenecek? Hayatınızda nasıl değişiklikler olacak? İşte 9 Mart 2020 Pazartesi günlük burç yorumları...

A+A-

Astroloji ile ilgilenenler, her gün günlük burç yorumlarını sorgulatıyor. Peki 9 Mart'ta hangi burcu ne bekliyor? Aşk ve iş hayatları nasıl etkilenecek? Hayatınızda nasıl değişiklikler olacak? İşte 9 Mart 2020 Pazartesi günlük burç yorumları...

9 Mart 2020 Pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları bugünü nasıl geçirecek?

İşte astrolojiye ilgi duyanlar için 9 Mart 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları:

KOÇ BURCU 9 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mart - 20 Nisan)

Sabah saatlerinizdeki çaresizliğiniz ilerleyen dakikalarda yerini daha huzurlu dakikaları bırakacak. Aileniz ya da çevrenizdeki arkadaşlarınızın desteği ile daha aktif bir konuma gelip kendinize geleceksiniz.Özellikle iş hayatınızdaki arkadaşlarımızla sağlam ilişkileriniz var. Ancak bu ilişkilere farklı boyutlara getirip karşımızdakilere umut vermemeye çalışın.

BOĞA BURCU 9 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bugünlerde eşiniz veya sevgiliniz ile bazı tartışmalar yaşıyor olabilirsiniz. Siz ne kadar bu tartışmalardan kaçsanız da karşınızdaki kişiyi fazla sevdiğinizden sorunları çözebilmek adına sürekli diyaloğa girmeye çalışıyorsunuz.Bugün yakın çevreniz size bazı konularda muhalefet olabilir. Hemen alevlenmeden ılımlı davranmaya gayret gösterin.

İKİZLER BURCU 9 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 23 Haziran)

Özel konulardaki gelişmeler sizin farklı bir hayatın içine sürükledi. Ancak bu durum kötü değil tam anlamıyla sizi fazlasıyla mutlu edecek cinsten. Bugünlerde maddi harcamalarınıza daha dikkat etmelisiniz.Maddi anlamda alacağınız önemli kararlar ileride size kârlı duruma getirecek.

44086.jpg

YENGEÇ BURCU 9 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 23 Temmuz)

Aşk hayatınızda bir süredir devam eden sorunlar sizi oldukça girebilir ve sinirli bir hale sokabilir. Bu olumsuzluklar iş hayatınızı da oldukça etkileyecektir.İş hayatınızda yaşadığınız kaygılara artık son verip yeni başarılara odaklanmalısınız

ASLAN BURCU 9 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Temmuz - 22 Ağustos)

Yoğun bir hafta sonucunda nihayet bugün rahatlayacaksınız. İşyerinizde de sizi yoracak herhangi bir durumla karşılaşmayacaksınız. Haftaya yapmayı düşündüğünüz planlar için oldukça fazla vaktiniz var.Eşinizin veya sevgilinizin size karşı olan ilgisine karşılık veremiyorsunuz. Bu huyuznuzu sürdürmeniz halinde o da sizin gibi davranmaya başlayacaktır.

BAŞAK BURCU 9 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)

Bugünlerde belki biraz maddi konularda sıkışıklık çekiyor olabilirsiniz ancak yakın zamanda elinize geçecek yüklü miktarda bir para size oldukça rahatlatacak. Bu parayı gereksiz harcamanızı ve mantıklı yatırımlar da kullanmamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

TERAZİ BURCU 9 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 22 Ekim)

Kararlı davranışlarınız azim ve hırslı duygularınzı günden güne arttırıyor. Çevrenizde sizi uyaranları daha çok dikkate alıp işlerinizi daha çok odaklanmalısınız. Bu aralar sinirlerinize fazla hakim olamıyorsunuz.Bunu hissetmesi için elinizden gelen her şeyi yapın. Maddi açıdan oldukça mantıklı hareket ediyorsunuz. Bu huyunuzdan vazgeçmeyin.

AKREP BURCU 9 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)

Platonik aşk hayatınız bugünlerde sizi çok üzüyor fakat ilginç bir şekilde bu şekilde bu durumdan mutlu oluyorsunuz.  Ancak bu mutluluk fazla uzun sürmeyecek çünkü yanlış yaptığınızın farkına varıp daha doğru kararlar almaya başaracaksınız.Bazı konularda kendinizi fazla yıpratıyorsunuz.Harcamalarınızı daha verimli yaparsanız yatırıma dönüşebilir. Sağlığınıza dikkat edin.

YAY BURCU 9 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 22 Aralık)

Aşk hayatınızda önemli adımlar atacağınız bir güne girdiniz. Kafanızdaki soru işaretlerinden kurtulup yeni kararlar alabileceksiniz. Aşk hayatınızda birlikte iş hayatınızda da önemli ve olumlu gelişmeler yaşanıyor.İş hayatınızda duygusal zamanlar yaşayabilirsiniz.İş hayatınızda kendinizi biraz geride hissediyorsunuz ama bu tamamen sizin kuruntunuz.

OĞLAK BURCU 9 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

İş hayatınızda bu aralar sık sık toplantılara katılacaksınız. Bu toplantılar sonucunda bazı ümitsiz ümitsizliklere kapılabilirsiniz. Ancak bu durum fazla canınızı sıkmasın.Bu durum bu hafta içi uç noktalara kadar tırmanacak. Ancak bu heyecanı kapılıp yanlış davranışlar göstermemeye özen gösterin.

KOVA BURCU 9 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 19 Şubat)

Özellikle iş hayatınızda her kararınıza karşı çıkacak insanlar karşımıza çıkıyor. Bu çok olağan bir durum olmasa da hemen aşırı tepki göstermeyin. Umutsuzluktan kaçının.Bu kaynakları doğru kullanabilirsiniz sürekli hale getirebilirsiniz. Havaların soğuduğu bu günlerde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

BALIK BURCU 9 Mart 2020 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat - 21 Mart)

Son zamanlardaki yaşadığınız stresler çevrenizle aranızda gerginlikler yaşamanıza ve yanlış kararlar vermenize sebep olabilir. Sıkıntılarımızı etrafınızdaki sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.Bazı sorunlar sizi psikolojik olarak zor durumda bırakabilir ancak hemen pes etmeyin. Güzel günler sizi bekliyor.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.