En İyi Ödev Araştırma Siteleri Hangileri? Ödev Siteleri

En İyi Ödev Araştırma Siteleri Hangileri? Ödev Siteleri

Ödev yapacak zamanınız yoksa ya da ödev yapmakla uğraşmıyorsanız ödev sitesi ile ödevlerinizin yaptırılmasını sağlayabilirsiniz. Peki en iyi ve her konu ödev hakkında sonuç alacağımız ödev siteleri hangileri detaylar haberimizde

A+A-

Ödev Yaptırma Siteleri Nelerdir? En iyi Ödev Araştırma Yapılan Ödev Siteleri

Ödev yapacak zamanınız yoksa ya da ödev yapmakla uğraşmıyorsanız ödev sitesi ile ödevlerinizin yaptırılmasını sağlayabilirsiniz.

Ödev Sitesi Nedir?

Günümüzde pek çok sebeple insanlar ödevini yapamayabilir. Yoğunluk, hastalık, ödev yapılacak konuyu anlamama gibi sebepler ile ödevinizi yaptırabileceğiniz bir ödev sitesi ile ödevlerinizin yaptırılmasını sağlayabilirsiniz. Ödev siteleri bu kapsamda pek çok farklı faktöre göre hizmet vermektedir. Bazı ödev siteleri eğitim verilen kurumun derecesi bazı ödev siteleri ise ödev yapılacak konular bakımından farklı hizmet vermektedir. Örneğin bazı ödev siteleri matematik ödevlerinin yapılmasını sağlarken bazı ödev siteleri en fazla lise eğitim düzeyine kadar ödev yapılmasını sağlamakta; üniversite ödevlerini yapmamaktadır. Bu neden ile ödevinizi yaptıracak bir site bulurken ödevinizi yapacak şekilde hizmet verip vermediklerini kontrol etmeniz çok önemlidir.

En İyi Ödev Yaptırma Sitesine Nasıl Ulaşılır?

 Ödev yaptıracağınız konuya bağlı olarak size hizmet verecek en iyi ödev yaptırma siteleri birbirinden farklılık göstermektedir. Bu nedenle ödevinizi en iyi şekilde yapacak sitelere ulaşırken müşteri yorumları, hizmet kalitesi, size sundukları avantajlar gibi hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Genel olarak en iyi ödev yaptırma sitesinin bu kapsamda size istediğiniz tarihte ödev teslim edebilecek, ödevinizi yapacak eğitim ve bilgi düzeyine sahip kişilerin çalıştığı, müşteri memnuniyetinin yüksek olduğu web siteleri olacağını söylemek mümkündür.

Ödev Siteleri Nasıl Çalışır?

Ödev sitelerinin çalışma mekanizması şu şekildedir:

  1. İletişim: İletişim aşamasında ister telefon ister mail gibi herhangi bir iletişim yöntemi ile web sitesine ulaştığınızda sizden ödeviniz ile ilgili bilgi istenir. Ödevinizin yazılacağı konu, kaynaklar, ödevin teslim edilmesi istenen tarih, ödevin kaç sayfa olması gerektiği gibi bilgiler sizden alınır.
  2. Fiyat Teklifi: Sizden alınan bilgilere göre ödevin size ne kadara mal olacağı hesaplanır. Bu hesaplamanın ardından size fiyat teklifi sunulur.
  3. Ödevin Teslimi: İstediğiniz sayfa sayısında ve içerikte ödev size en geç anlaştığınız teslim tarihinde iletilir ve hizmet tamamlanır.

Bu kapsamda ödev sitesinden ödev yaptırmak temel olarak sizin ödev konunuz, ödevinizin sayfa sayısı ve diğer bilgilerine göre hazırlanan ödevlerin size teslim edilmesi prensibi ile çalışmaktadır.

Ücretli – Ücretsiz Ödev Siteleri Hangileri?

Eğer ödevinizi yaptıracak bir platform arıyorsanız bu platformlar size ücretli ya da ücretsiz hizmet verecektir. Kısa ve zor olmayan ödevler, örneğin çözülemeyen bir matematik sorusu gibi bir ödevin ücretsiz olarak sorulabileceği ödev platformları vardır. Ancak eğer kapsamlı bir ödev hazırlanacaksa, örneğin lisans ya da yüksek lisans ödevi gibi; bu ödevlerin hazırlanması çok ciddi emek ve zaman gerektirdiği için pek çok platform bu ödevleri ücret karşılığında yapmaktadır. Ödevinizin mahiyetine göre ücretli ve ücretsiz ödev siteleri arasından seçim yapabilir ve ödevinizin hazır bir şekilde size teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

1. Eğitimevi. Net: Belirli gün ve haftalardan bilmecelere, masallardan atasözlerine, testlerden soru bankalarına kadar pek çok dosyayı ücretsiz ve üye olmaya gerek kalmadan kolayca ulaşabilirsiniz.
http://www.egitimevi.net

2. Talebedünyası.com: Özellikle lise ve üniversite sınavına hazırlanan öğrencilere yönelik bir ödev portalı sunan bir ödev sitesihttp://www.talebedunyasi.com

3. Ödevevi.com:  Ücretsiz ve herhangi bir üyelik gerektirmeden aradığınız konulardaki ödevlere ulaşabileceğini bir site, ilköğretimden liseye hatta KPSS ile ilgili pek çok doküman sunuyor.
http://www.odevevi.com/  

4. Ödevsitesi.com- Ödevarşivi.net: Adları farklı ama ikisi de aynı internet sitesi aslında. Üye olarak ödev kaynaklarına ulaşabileceğiniz bu sitede haftalık, yıllık ve iki yıllık üyelik paketleri mevcut. http://www.odevsitesi.com
http://www.odevarsivi.com

5. Ödevindir.net: Bu ödev sitesinde ödev indirmek için ücretsiz üyelik gerekli. İlköğretim derslerinden tutun da lise derslerine kadar birçok ödev konusu yer alıyor. http://www.odevindir.net/

6. Hazır-Ödev sitesi: Bu da ücretsiz bir ödev sitesi, herhangi bir üyelik de istemiyor. http://hazir-odev.tr.gg

7. Ödevbul.org: Bilim adamlarının hayatları, kompozisyon, ödev kapakları gibi pek çok dökümana bu siteden erişilebilirhttp://www.odevbul.org

8. E-ğ-i-t-i-m.com: Birçok konuda öğrencilerin yardım alabileceği bir internet sitesi. Ücretsiz ve üyelik de istemiyor.
http://www.e-g-i-t-i-m.com

9. Üniversiteödev.com: Üniversite öğrencileri için bir ödev sitesi olarak hizmet veren bu siteden danışmanlık hizmeti almak için önce ödevinizi yolluyorsunuz, sonra da size geri dönüş yapılarak ödevin teslim süreci daha detaylı olarak konuşabiliyorsunuz. Ödev danışmanlığı ücretli ve ödevin niteliğine göre değişiyor. 
http://universiteodev.com/

10. Ödevlik.com: İlköğretimden yüksek lisansa kadar birçok ödev dökümanı bulabileceğiniz internet sitesi üyelik istiyor ve ücretli olarak hizmet veriyor.
http://www.odevlik.com

11. Muratcanhoca.tr: Tarihle ilgili konularda size yardımcı olabilecek ücretsiz ve üyelik gerektirmeden kullanabileceğiniz bir internet sitesi.
http://muratcanhoca.tr.gg

12. Eodev.com: Öğrencilerin ev ödevlerinde birbirlerine soru sordukları, yardım ettikleri ve birbirleriyle iletişim kurdukları bir online öğrenim portalı. Ayrıca ücretsiz!
http://eodev.com/

13. Bunlarlazim.com: Kesinlikle bir “ödev sitesi” olmadığını belirterek, şöyle diyor: “Sitemizde pek çok farklı konudaki yazılar, kaynak gösterilerek yayınlanır ve yaptığı araştırma için kaynak arayan kişiler bu yazıları kullanırlar. Kısacası www.bunlarlazim.com bir “Ödev Araştırma, Kaynak ve Bilgi Sitesi“dir.” Edebiyattan biyolojiye, fizikten matematiğe kadar hatta belirli gün ve haftalarla ilgili bilgi bulabileceğiniz internet sitesinden faydalanmak ücretsiz ve üyelik gerektirmiyor.
http://www.bunlarlazim.com

14. Ödevindiryap: Özellikle ödev kapakları konusundaki görseller işinize yarayabilir diye düşünüyoruz. Bu siteye giriş üyelik gerektirmiyor ve ücretsiz. http://www.odevindiryap.com

15. Arsivbelge.com: Bu sitede yer alan döküman ve belgeler, sitenin kayıtlı kullanıcılarının yüklediği kaynaklardan oluşmaktadır. Siz de başkalarıyla paylaşmak istediğiniz kaynakları siteyi üye olarak yükleyebilirsiniz. Ayrıca belirtelim ki üyelik gerekli ancak ücretsiz. http://arsivbelge.com/

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.