Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 139. bölüm fragmanı yayınlandı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 139. bölüm fragmanı yayınlandı

Hayranları tarafından merakla beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali fragmanında Zeki'nin elindeki adamlar Hurşit'in hamlesi ile kurtuluyorlar. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 139. bölüm fragmanı izle

A+A-

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 139. yeni bölümü ile sezon finali yapacak. 4. sezon finali öncesi EDHO hayranları merakla 139. bölüm fragmanını bekliyorlardı. Son bölüm final sahnesinde yaşananlar, izleyiciyi merak içinde bırakmıştı. EDHO sezon finali fragmanı yayınlandı. Fragmanda Hurşit'in hamlesi, Zeki'nin elindeki adamları kurtarmaya yetiyor. Sonrasında ise ekip intikamını alıyor. Selcan ise Hızır'ın evini öğrenip uzun namlulu tüfek ile pusu kuruyor. Hedefine giren Hızır'ı vurmayı başarıyor. Peki EDHO sezon finalinde neler olacak?

SEZON FİNALİNDE NELER OLACAK?

Kendilerine kurulan tuzağı fark edemeyecek kadar öfke dolu olan İlyas ve Behzat, Zeki'nin namlusunun ucunda eli kolu bağlı kalmıştır. Kardeşiyle aynı kaderi paylaşmak üzere olan Haşmet'i ise eski hasmı, yeni dostu Hızır, Tahsin'in elinden son anda kurtarmayı başarır. Dostlarının birer birer ölümüne şahit olan Hurşit'in hamlesi, Zeki'nin planını sekteye uğratacaktır. Tahsin'in ihanetinin ortaya çıkmasıyla asıl düşmanına bir adım daha yaklaştığını düşünen Çakırbeylileri kötü bir sürpriz beklemektedir.

Zeki Sivri kurduğu oyun sayesinde tek başına başa çıkamadığı Çakırbeylilerin üzerine çok tehlikeli bir düşman salmıştır. Öldürülen kardeşlerinin intikamını almaya yemin eden Selcan, hazırladığı kara listenin başına Hızır'ı yerleştirir. Yeni bir hayata başlamak için hazırlık içinde olan İlyas ve Alparslan'ın mutluluğu, Zeki'nin ele geçirilmesine bağlıyken Çakırbeyliler asıl ölümcül darbeyi bu yeni düşmanından alacaktır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 139. bölüm fragmanı izle

EDHO SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 138. bölümde Zeki'nin ilk planı Çakırbeylilerin deposundan silahları çalarak örgüte satmak. Bu ise istihbaratın eline geçer. Olay sanki Hızır'ın örgüte silah satıyormuş gibi lanse ediliyor. Bunu planlayan ise Zeki ile Sercan Gabar'dır. İlyas ve Haşmet ile birlikte ekip, kendi başlarını bunu çözmek için harekete geçer. Fakat çıkan çatışma sonrasında Zeki'nin eline geçerler.

EDHO son bölüm finalinde ise Hızır, Haşmet'i Tahsin'den kurtarır. Zeki ise intikam almanın peşinde yakaladığı adamlardan sırayla öldürmeye başlamaktadır. Elleri kolları bağlı İlyas ve adamları, bu olay karşısında çaresizdir. Hızır, Tufan ve Haşmet, Zeki daha fazla can almadan onu durdurabilecekler mi?

Akif'i Altan'a teslim etmek yerine cezasını kendi elleriyle vermeyi tercih eden Hızır'ın, devlet ile arası açılmak üzeredir. Bu anlaşmazlığı fırsat bilen Zeki, masa ile Altan'ın yollarının tamamen ayrılması için iyi düşünülmüş bir plan yapar. Düşmanlarını birbirine kırdırmak için Tahsin'i de dahil ettiği planla, Façalıların deposundaki Çakırbeyli silahları çok gizli bir operasyonla örgüte satılır. Bunu öğrenen Altan'ın, Hızır'a olan güveni sarsılırken, İlyas ve Behzat'ın bir an önce üzerlerine oynanan oyunun başrolü olan Zeki'ye ulaşmaları gerekmektedir. Diğer yandan içlerindeki hainin kim olduğunu bulma görevini üstlenen Alparslan'ın, silahların hangi depodan çıktığını öğrenmesi şart olmuştur. Silahları satın alanlara ulaşmayı başaran İlyas ve yol arkadaşlarının başlarına buyruk hareket ederek girdikleri çatışmanın sonuçları ise ağır olacaktır. Zeki, yolunda giden planlarına katkıda bulunan, Çakırbeylilerin yeni hasmını da yanında tutarak gücüne güç katar. Bir belaya bulaşmak istemeyen Hızır, bu yeni ortaklığın başlarına ne gibi belalar açabileceğini fark ettiğinde ise iş işten geçmiş olacaktır.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.