Gönüllü Yazarlık Başvurusu Ahaberci

ahaberci.comda yazılarınızın yayınlanmasını ister misiniz?

Hedefimiz, sizlere Türkiye’deki ve dünyadaki gelişmeleri, uluslararası ilişkiler, siyaset, tarih, ekonomi, spor veya sizce önemli olan konular hakkındaki görüşleriniz düzenli aralıklarla ifade edebileceğiniz saygın bir platform sunmak. Eğer siz de kalabalıklar arasından sıyrılıp “Söyleyecek sözüm var!” diyor ve yazılarınızın yayınlanmasını istiyor, yayınlanan yazılarınızı da çevrenizle paylaşmak, kendinizi ve görüşlerinizi tanıtmak istiyorsanız;

1- En az 300 kelimeden oluşan güncel bir örnek haber veya yazınızı,

2- E-mail adresinizi ve cep telefon numaranızı,

3- Kısa özgeçmişinizi ve bir fotoğrafınızı, ahabercicom@gmail.com adresine, editör başvurusu veya yazar başvurusu başlığıyla gönderiniz. ya da aşağıdaki “başvuru yap” linkine tıklayıp iletişim formunu doldurunuz.

Başvurunuzu göndermeden önce  lütfen aşağıdaki bilgileri okuyunuz

1- Başvurunuz kabul edilirse gönderdiğiniz örnek haberler veya yazılar yayına girecektir. Örnek haber ve yazıların tercihen en az 300 kelime olması beklenmektedir.

2- ahaberci.com haber sitesinin aylık 250 bini aşkın ziyaret (sayfa gösterimi) aldığını, teslim edilecek yazıların büyük bir kitleye ulaşacağının bilincinde olarak; teslim ettiğiniz yazılarda imla ve noktalama hataları bulunmadığından emin olunuz.

3- Başvurular tek tek değerlendirilmekte; sadece uygun olan başvurulara yanıt verilmektedir. ahaberci.com’un yayın kalitesi ve formatına uygun olmayan başvurular maalesef kabul edilememektedir.  

Başvurunuzun kabulü halinde size telefon  veya e-posta aracılığı ile dönüş sağlanacaktır. Konuyla alakalı aklınıza  gelen tüm soruları tarafımıza yöneltmekten çekinmeyiniz.

Başvurunuzu bekliyor, ahaberci.com ailesine katılmanızdan büyük mutluluk duyacağımızı bilmenizi istiyoruz.

Aşağıda ki linke tıklayarak iletişim formunu doldurup başvurunuzu yapabilirsiniz

gonullu-yazar.jpg