Mason cemaatinde skandal olay

Mason cemaatinde skandal olay

17.03.2018 Tarihinde Hür ve kabul Edilmiş masonlar Büyük Locası binasında insan haklarına ve Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına ve TCK’ ya karşı ihlâl yaşandı. Y.İ. isimli bir üye yargılandı ve hırsızlığa mahkûm edilerek dernekten atıldı.

A+A-

Başkan Bülent Akkan her zaman olduğu gibi kendisine muhalif gördüğü bu kişiyi antin kuntin ile dernek içinde yargılanmasını sağladı. Çünkü Y.İ. nı takip eden 2000 in üzerinde üye bulunmaktadır. Remzi, Bülent ve Selim için bir üyenin muhalif olması yeterli. Hemen yafta yapıştırıverirler.

Yaşat İnan’ ın suçu, trafik kazası geçirmiş bir insana maddi yardım toplamak ve bunu da muhataba teslim etmek.

Yaklaşık 200 kişinin katıldığı loca toplantısında ekte görüleceği üzere, Bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı, Yine Türkiye Cumhuriyeti yasalarına bağlı olduğunu defalarca kamuoyuna haykıran Bülent Akkan gibi bir başkanın yönetimindeki masonlar derneği çatısı altında yargılandı ve tedbir ve yaptırım uygulandı.

Hırsızlık çok ciddi bir suçtur. Y.İ. Hırsızlık yaptığını söyleyerek kişiyi toplum önünde küçük düşüren Anayasamızın insan onuru ile oynanamayacağı maddesini bilerek ve isteyerek ihlal eden Bülent Akkan ve ekteki belgede konu ile ilgili adı geçenler, anayasal bir suç işlemişlerdir.

Murat Güventürk, Y.İ. isimli şahsa dernekteki pozisyonunu kullanarak yine TCK ya göre suç olan hırsızlık iftirası atmıştır.Ulvi Altekin’ de bu kararı verenler arasındadır.   TCK’ nın141. Ve devam eden maddeleri kapsamında suç sayılan bir fiilden dolayı T.C mahkemeleri hariç hiçbir kurum yargılama yapamaz, tedbir uygulayamaz. Ancak aşağıdaki delilden anlaşılacağı üzere mason derneği bu kanunları tanımıyor, bilakis kendine göre yarattığı bir hukuk sistemini uyguluyor.Eyer bir kişinin suç işlediği görülmüş ve bu konuda bir değerleme yapılmış ise bunu kolluğa yada mahkemelere bildirmemekte suçtur. Bu suçların tamamı adı geçenler tarafından işlenmiştir.

Sayın Cumhuriyet savcılarımız ilgili belgenin aslını Hür ve kabul edilmiş masonlar derneği başkanın dan istemeleri halinde, bir insana kesinleşmiş mahkûmiyet kararı olmadan, TCK ya göre yargılanma hakkı elinden alınarak nasıl toplum önünde küçük düşürüldüğünü, hırsızlık damgası vurulduğunu,insanlık onuru ile oynandığını görecektirler. Dernek birçok şeyi dernekler masasından gizli tutmaktadır.

Üyeler fişlenmektedir. Ömür boyu kayıtları tutulmaktadır. Bu projeyi yöneten, PKK, THKP-C ve benzer örgütleri himaye eden Ermenistan devletinin unsuru ermeni locaları ile masaya oturup ortak protokol imzalayan Jöle soyadı ‘’öRS’’ Selim’ dir.

Hür ve kabul edilmiş masonlar büyük locası yöneticileri, kanunlara saygılı olun. Anayasamıza göre bir insan yargılanmadan ve mahkûm olmadan hırsız ilan edilemez.İnsanlık onuru ile oynanamaz. Kanunlardan korkmuyorsanız Allahtan korkun, Ondan da korkmuyorsanız, Vicdanınızdan korkun!

Alın size delil. Ektedir.

DOSYAYI AÇ >>>>>>>>>>>>>>

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum