Mevlid Kandili mesajları ve sözleri! Resimli Mevlid Kandili kutlama mesajları

Mevlid Kandili mesajları ve sözleri! Resimli Mevlid Kandili kutlama mesajları

Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayımladığı takvime göre bu sene mübarek Mevlid Kandili, 8 Kasım 2019 tarihine denk gelmektedir. Mevlid Kandili, aynı zamanda Rebiülevvel ayının 12. gecesine denk geliyor.

A+A-

Kasım ayının son günlerine yaklaşmamız ile beraber Mevlid Kandili heyecanı da başladı. Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayımladığı takvime göre bu önemli gün 29 Kasım Çarşamba günü idrak edilecek. Bu nedenle sabah saatlerinden itibaren Mevlid Kandili mesajları çok sık araştırılmaya başladı. Kısa ve uzun Mevlid Kandili mesajları ile büyüklerini mutlu etmek isteyen okuyucularımız doğru adresteler. 2019 Kandil mesajları sayesinde uzakta bulunan sevdiklerinizi veya akrabalarınızı mutlu edebileceksiniz. İşte kıza ve uzun en güzel 2019 resimli Mevlid Kandili mesajları…

Allah'ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun..

  mevlit.pngmevlit1.pngAllah'ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Hayırlı kandiller!

mevlit2.pngmevlit3.png

Dualarinizin Rabbin yüce katina iletilmisine vesile olan Mevlüt kandiliniz mübarek olsun.

mevlit4.pngmevlit5.pngGüneşi yüreğinde gözleri ufuklarda muhabbet yolcuları arasında cennet hesabı yapmayan cennetlikler arasında olmanın duasıyla hayırlı kandiller.

mevlit6.pngmevlit7.pngGül sevginin tacıdır, her bahar bir gül taçlanır. O gül ki Muhammet'i hatırlatır. Onu hatırlayana gül koklatır. Gül kokulu sevgi dolu nice kandiller.

mevlit8.pngmevlit9.pngAllah'ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz Aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun..

mevlit10.pngmevlit11.pngBugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.

mevlit12.pngmevlit13.pngmevlit14.pngmevlit15.pngmevlit16.png

mevlit17.pngmevlit18.pngmevlit19.pngmevlit20.png

mevlit21.pngmevlit22-001.pngmevlit23.pngmevlit24.pngmevlit25.png

mevlit26.png

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.