NLP hayat kurtarıyor

NLP hayat kurtarıyor

Bugüne kadar sonuç alamadığı hiçbir danışanının olmadığını dile getiren NLP Uzmanı Ayşe Pehlivan, “Bana göre NLP hayat kurtarır” dedi

A+A-

Kişinin düşünce sistemini ve davranışlarını değiştiren NLP, hayatın akışını bozan birçok problemlerin de ortadan kalmasına yardımcı oluyor. Kendi rahatsızlığı sebebiyle NLP ile tanıştığını belirten NLP Uzmanı Ayşe Pehlivan, bu nedenle danışanlarını da çok iyi anladığını söyledi.

İşini aşkla yaptığını dile getiren Pehlivan, “Bu işe yıllar önce bir rahatsızlıkla başladım. Bir sinir boşalması yaşamıştım. Hiçbir ilaç tedavisini kabul etmeyerek kendi kendime atlatmak istedim bu süreci. Konuyla ilgili birçok kitap okudum, seanslarını aldım, daha sonra eğitimlerini de alarak eğitmen oldum. Bu şekilde yolcuğum başlamış oldu. Bu işte başarılı olmamın en büyük nedeni, yaşadığım durumları anlatıyor olmam. Nasrettin Hoca’nın, ‘Bana damdan düşeni getirin, benim halimi o anlar’ sözü gibi ben de danışanlarımı çok iyi anlıyorum. Anladığım için de çözüm daha kolay oluyor” şeklinde konuştu.

“SONUÇ ALAMADIĞIM HİÇBİR DANIŞANIM OLMADI”

Kişilerin sıkıntılarını bulup hemen yok ettiklerini belirten Ayşe Pehlivan, “NLP’ye çok inanıyorum. Bana göre NLP hayat kurtarır. Panik atak, depresyon, motivasyonda sıkıntı, öfke kontrolü, aile danışmanlığı, kanser, bel ağrısı, migren alerjik durumlar, fobiler ve vücudumuzda strese bağlı ne varsa NLP ile yeniyoruz.  Bugüne kadar sonuç alamadığım hiçbir danışanım olmadı. Bir de süreç çok hızlı ilerliyor. Sıkıntıyı bulup hemen yok ediyoruz. Kişiler geçmiş ve gelecek kaygısı arasında yaşıyor. Anı yaşamayı bilmiyoruz. Anda kalmak dediğimiz noktalar da seanslardan sonra başlıyor. Terapilerle geçmişimizdeki sıkıntılı olan kareleri yok edip geleceğimizi şekillendirmeye başlıyoruz. Hızlı işleyen ve sihirli değnek diye de adını koyduğum bir tekniktir” açıklamasında bulundu.

“HAYAT SİZİ YAŞAMASIN, SİZ HAYATI DOYA DOYA YAŞAYIN”

İnsanların düşüncelerini değiştirdiğine de dikkat çeken Pehlivan, “Eşyalarımıza önem veriyoruz da kendimize gelince neden ihmal ediyoruz? Neden bir şeyleri erteliyoruz?  Bizi bir şeyler hep dibe getirdikten sonra kendimiz için yaşamaya başlıyoruz. Hep, ‘Hayat sizi yaşamasın, siz hayatı doya doya yaşayın’ derim. Bu dünyada biri mutlu, biri de mutsuz yaşıyorsa mutsuz yaşayanda sıkıntı vardır. Etrafımıza o kadar olumsuzlukları yayıyoruz ki olumlu durumları gözümüz görmüyor bile. Biz insanların düşüncelerini değiştiriyoruz. Bir danışanımı arkadaşları yıllar önce yere düşürmüş ve danışanımın da ayağı kırılmış. Tedavisinde de herhangi bir problem olmamış ancak korkusundan bir daha yürüyememiş. Dizlerinin üzerinde 5 yıl yürümek zorunda kalmış. Sonra beni buldular ve o kızımızla güzel bir çalışma yaptık. 3 ay gibi kısa bir sürede kendisini ayaklandırdık” diye konuştu.

“KİŞİLERİN KENDİLERİNİ BULMALARINI SAĞLIYORUZ”

Her zaman sonuç odaklı olduğunu ve işini iyi yaptığına inandığını ifade eden NLP Uzmanı Pehlivan sözlerini şöyle sürdürdü: “Herhangi bir eşya aldığımızda nasıl bir kullanma kılavuzu varsa okuyup ona göre kullanıyorsak beynimizin de bir kullanma kılavuzu var. Biz bunu bilmiyoruz işte. Kulaktan dolma bilgilerle hayat yaşıyoruz. Nasıl başkasına ait bir kıyafeti giydiğimizde onu bir an önce çıkarmak için uğraşıyorsak, işte kendisine uymayan bir şey olduğu anda da kişi adım atıyor. Biz de orada devreye giriyoruz. Bizi bulduklarında da kendilerini bulmalarını sağlıyoruz. Sınava hazırlanan öğrencilerin yaşadığı kaygı, onların 1 senesine mal oluyor. Yaptığımız 2 seansla da o kaygıyı yok ediyoruz. Türkiye’nin dört bir tarafından gelen danışanlarım oluyor. Ben he zaman sonuç odaklıyımdır, hiçbir zaman süreçte takılıp kalmam. İşimi de iyi yaptığıma inanıyorum.”

ahaberci.com

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.