Pandemi Döneminde Sigorta Başvurularına Artış Yaşanıyor

Pandemi Döneminde Sigorta Başvurularına Artış Yaşanıyor

Dünya çapında etkisini sürdüren Pandemi Türkiye içerisinde de etkisini göstermektedir.

A+A-

Dünya çapında etkisini sürdüren Pandemi Türkiye içerisinde de etkisini göstermektedir. Bu dönemde sağlığın önemi daha fazla hissedildi. Elde edilen verilere göre son aylarda Sağlık Sigortası oranları önceki yıllara önemle artış göstermektedir. Uzaktan hizmet sağlayan işimdüştü sitesinde Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası en çok tercih edilen hizmetler arasında yer almaktadır.


Yaşanabilecek Risklere Karşı Sigorta


Gösterilen Çabalar ile kontrol edilmeye başlanan Pandemi dönemi sağlığın önemini bir kez daha gözler önüne sermiştir. Daha önce Özel Sağlık Sigortası farkındalığı daha az iken son üç ve dört ay içerisinde daha fazla artmıştır. Toplumun sağlık sigortası bakımından bilgilendiği bu dönemde işimdüştü sitesinde bu hizmet oldukça fazla tercih edilmeye başlamıştır.


Doğal Felaketler İçin İşyeri Sigortası


Bilindiği üzere meydana gelebilecek doğal felaketlere karşı İş Yeri Sigortası yaptırmak önemlidir. Yaşanabilecek depremler, yangınlar ya da başka etkenlere karşı işyerinin teminata alınmasını sağlayan bu sigorta işlemi son zamanlarda oldukça fazla rağbet görmektedir. İş yerinde bulunan bütün demirbaşları, makinaları, tesisatları ve hatta iş yeri binasını teminata alan bu sigorta hizmeti işimdüştü sitesinde en çok tercih edilen hizmetler arasında yerini almaktadır.


Seyahat Sigortası Önemi


Hayatın birçok alanında önemli olan Sağlık Sigortası seyahat ederken de oldukça önemlidir. Seyahat eden bireyleri güvence altına alan seyahat sigortası yalnızca yurt dışı seyahatleri için önemli değildir. Oluşabilecek herhangi bir kazada hastalıkta seyahat eden bireyleri güvence altına alan bu sigorta isimdustu.com sitesinde en çok aranan ve alınan hizmetler arasında yer almaktadır.


İsimdustu.com Sitesinde En Çok Aranan Hizmetlerden Biri Trafik Sigortası


Son üç dört ay içinde sağlık sigortasına artan ilgi, sağlığın öneminin algılandığı anlamına gelmektedir. Hayat içerisinde oluşabilecek bütün hastalıklarda, kazalarda sigorta oldukça önemli bir yer kapsamaktadır. Bu hizmete ulaşımı kolaylaştıran Trafik Sigortası en çok alınan hizmetler arasında yer almaktadır. Aracın trafiğe çıkmasında birinci etken olan bu sigorta araç üzerinde oluşan hasarların teminatıdır.


Zorunlu Deprem Sigortası


Deprem sonrası meydana gelebilecek maddi hasarları karşılamak için bir teminat oln  DASK – Zorunlu Deprem Sigortasıiçin uygun koşullarda hizmetler alabilirsiniz. Sağlığın ve güvencenin önemli olduğu her alanda sigorta yaptırmak bir güvenceye sahip olmak istiyorsanız, bunun için hizmet arayışı içerisindeyseniz size en uygun hizmeti bulabilirsiniz. Son dönemde Dünya üzerinde olduğu gibi Türkiye içerisinde de etki eden Pandemi, Bireysel Emeklilik Hayat Sigortasının, İşyeri sigortasının, Kasko Özel Sağlık Sigortasının, Seyahat Sigortasının, Trafik Sigortasının ve Zorunlu Deprem Sigortasının ne kadar önemli olduğunu gözler önüne sermiştir. Bu dönemde Sigorta yaptırma oranı Verilere göre %25 artış göstermiştir. Artış gösteren bu hizmetler işimdüştü sitesinde en fazla aranan ve tercih edilen hizmetler arasında yer almaktadır. Sizde aradığınız hizmeti https://isimdustu.com/sigorta ile bulabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.