Recep Tayyip Erdoğan: Gençler Bilmez Ama Orta Yaş ve Yaşlılar Bilir Koku...

Recep Tayyip Erdoğan: Gençler Bilmez Ama Orta Yaş ve Yaşlılar Bilir Koku...

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, vatandaşlara seslendi.

A+A-

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da kendileri iktidara gelmeden önce birçok sorun olduğunu ifade ederek iktidar partisi olarak ilk günden bu yana bu sorunları aşmaya ve bu sorunların üzerinden gelmeye çalıştıklarını, bunda başarılı olduklarını açıkladı. Gençlere seslenen Erdoğan, ''Gençler sizden Martta ve Kasım ayında farklı neticeler bekliyoruz'' demesi ise dikkatlerden kaçmadı.İstanbul'da çeşme sularının içilir hale getirdiklerine değinen Erdoğan, kendilerinden önce çok fazla kokunun olduğunu, artık bu kokuların olmadığını açıkladı.

CHP'nin yürüdüğü yolun terör örgütleri ile yürüdüğü bir yol olduğuna değinen Erdoğan, bu konuda kendilerinin iktidar partisi olarak bugüne kadar hep söyledikleri üzere AK Partili belediyelerdeki farkın çok açık bir şekilde görüldüğünü açıkça ifade etti. AK Partili belediyelerin çalıştığını belirten Tayyip Erdoğan, bu konuda sürekli yeni hizmetler sunarak halkın daha rahat kentlerde yaşamasını sağladıklarını belirtti.

Erdoğan Ne Dedi?

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Madem Ziya Paşa ile başladık, yine onunla devam edelim. Ne diyor Ziya Paşa? 'İnsana sadakat yaraşır, görse de ikrah, yardımcısıdır doğruların Hazreti Allah.' Bazıları ülkeye ve millete yapılan her işe bir kulp takmaya kalksa da biz Allah'ın yardımıyla yolumuzda ilerlemeyi sürdüreceğiz. Türkiye'nin omuzunda artık bir yük haline gelen ana muhalefet partisinin ve başındaki zatın, eser, proje, hizmet değil, sadece ve sadece iftira, yalan, hakaret üzerine kurduğu siyaset bize göre değil. Bizim 2023 hedeflerimiz var. Bizim 2053 ve 2071 vizyonlarımız var. Bizim ülkemiz için milletimiz için çok büyük hayallerimiz var. Bizim hayalleri gerçeğe dönüştürmek için gece gündüz geliştirdiğimiz projelerimiz, planlarımız, stratejilerimiz var. Türkiye bunca saldırıya uğrarken, bölgemiz tarihi bir dönüşüm sürecinden geçerken küresel güç dengeleri yeniden oluşurken biz bu kifayetsiz muhterislerle uğraşamayız. O kadar vaktimiz yok.

"Biliyorsunuz ana muhalefetin birlikte yol yürüdüğü ve terör örgütünün güdümünde siyaset yapan bir parti var. Bu partiye mensup belediye başkanlarının hemen hemen hepsini, devletin halka hizmet için kendilerine tahsis ettiği imkanları, terör örgütünün emrine verdikleri için görevden aldık. Güya siyasetçi olan bu belediye başkanlarının yerlerine atadığımız valilerimiz, kaymakamlarımız onlarla mukayese edilemeyecek hizmetleri, o illere, ilçelere, beldelere fazlasıyla veriyorlar. Millet, en büyük hakemdir. 2019 seçimleri ve diğer hususların yanı sarı eski Türkiye alışkanlığı, bu tür siyaset anlayışlarının da tasfiyesinin miladı olacaktır. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin ilk seçimi olan 2019 Kasım'ının ardından artık ülkede hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. İstismar siyaseti yapanların,kerameti kendinden menkul siyaset derebeylerinin esamesinin okunmadığı bir Türkiye'ye kararlı adımlarla ilerliyoruz. Buna var mıyız? Rabbim yar ve yardımcımız olsun." dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.