• BIST 101.971
  • Altın 229,096
  • Dolar 5,3205
  • Euro 6,0379
  • İstanbul 5 °C
  • Ankara 6 °C

Şubat ayı burç yorumları 2019 - Yeni ay burç yorumları aşk - para - İş - Sağlık

Şubat ayı burç yorumları 2019 - Yeni ay burç yorumları aşk - para - İş - Sağlık
Astroloji: Şubat 2019 aylık burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler getirecek? Şubat ayı burç yorumları 2019 - Yeni ay burç yorumları haberimizde

ŞUBAT AYI BURÇ YORUMLARI

Aylık burç yorumlarınızı lütfen yükselen burcunuza göre okuyunuz. Güneş ve Ay burcunuzu da sonrasında okuyabilirsiniz. 

Koç ve Yükselen Koçlar; 

Bu ay sizi sürekli geriye doğru çeken bir olaydan veya birilerinden özgürleşiyorsunuz. Özellikle ayın başlarında, kariyer yaşamınız için stres yaratıcı olaylar gelişebilir. Tabi bu olaylar sinirlerinizi test edecektir. Mesela çalışma arkadaşlarınızla veya yöneticilerinizle mücadele içinde hissedebilirsiniz. Bu insanlara karşı sabrınız taşabilir ancak öfkenizi kontrol altında tutmalısınız. Bu durum 4 Şubat sonrası düzelmeye başlayacak. Çünkü Venüs 4 Şubat sonrası Oğlak burcuna geçiyor ve 1 Mart tarihine kadar kariyer alanınızda size şanslı gelişmeler vermeye başlıyor. Yöneticilerinizle veya çalışma arkadaşlarınızla problemleriniz varsa bu problemlerin ortadan kalktığını göreceksiniz. Terfi, maaş artışı gibi durumlar varsa lehinize sonuçlanabilir. Şu anki işinizden çok daha iyi koşullara sahip başka bir iş teklifi de alabilirsiniz. İş arayan bir koçsanız bu dönem iş bulabileceksiniz. Yani işin özü; kariyer anlamında güzel bir ay geçireceksiniz. 

5 Şubat tarihinde Kova burcunda bir yeniay meydana geliyor. Bu yeniay gelecek planlarınızı, umutlarınızı hızlandıracak. Yeni bir arkadaş çevresi edinebilirsiniz. Bu yeniay sizi ideallerinize kavuşturabilecek insanlar ve ortamların oluşabileceğini söylüyor. Bu kişilerle yurtdışı kaynaklı işler yapabilirsiniz. Ayrıca bu yeniayda hayatınızda birisi yoksa aşk konularında yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. 

astroloji-dersleri_16_9_1535361057.jpg

İletişim gezegeni Merkür 11 Şubat'tan 18 Nisan’a kadar Balık burcunda olacak. 12. evdeki Merkür biraz daha içe dönme, kendinizle iletişim kurma zamanını anlatır. Siz hızı seven bir burçsunuz ancak 18 Nisan’a kadar evren size birazcık yavaşlamanız, sezgilerinize odaklanmanız, iç dünyanızla ilgili farkındalıklar yaşamanız için fırsatlar veriyor. Bu dönem meditasyon veya yoga gibi eğitimlere başlayabilirsiniz.

13 Şubat’ta yöneticiniz Mars ani değişim gezegeni Uranüs ile kavuşacak. Bu durum sizde gerginlik, kendini kontrol etmekte zorlanma şeklinde görülebilir. Rekabet etme ve risk alma konularında gerilimli ve hızlı davranışlar gösterebilirsiniz. Biraz sakin kalmaya çalışın. Özellikle kazalara bu tarihlerde dikkat etmelisiniz.

19 Şubat’ta Başak burcunda bir Dolunay gerçekleşecek. Bu süreçte sağlık konularına dikkat etmelisiniz. Sinirsel gerginlikler, öfke problemleri nedeniyle sağlık sorunları oluşabilir. Aman dikkat!

Boğa ve Yükselen Boğalar; 

Şubat ayına biraz gergin başlayabilirsiniz. Özellikle geleceğinizle ilgili konularda beklenmedik, kontrol dışı gelişen bir takım engeller yaşanabilir. Gizli düşmanlıklar da bu dönem böyle bir süreci tetikleyebilir. Bu durum biraz stres yaratıp size uykusuz geceler yaşatabilir. Ancak ayın geneli sizin açınızdan olumlu etkiler barındırıyor. 
İletişim gezegeni Merkür’ün şans gezegeni Jüpiter ile olumlu görünümü, kariyeriniz, ortaklı kazançlarınız, gelir ve giderlerinizle ilgili durumlarda heyecan verici ve güzel gelişmelerin yaşanacağını anlatıyor. Eşiniz, ortağınız veya yakınlarınızdan maddi anlamda güzel destekler görebilirsiniz. 

Venüs 4 Şubat sonrası Oğlak burcuna geçiyor ve 1 Mart tarihine kadar size özellikle yurtdışı bağlantılı işleriniz, seyahatleriniz ve akademik konularla ilgili süreçlerinize çok olumlu destekler veriyor. Yani bir öğrenciyseniz yükseköğreniminizle ilgili güzel gelişmeler sizi bekliyor. Güzel notlar, sorunsuz geçen bir öğrenim dönemi gibi veya yurtdışı bağlantılı işleri olan bir çalışan veya işverenseniz yüksek gelirler elde edebileceğiniz bir takım işler yapabilirsiniz. Yine bu dönem yapacağınız seyahatlerinizde size kariyer anlamında para kazandıracak bazı fikirler geliştirebilirsiniz. Venüs’ün bu olumlu desteğini kullanın.

5 Şubat tarihinde Kova burcunda bir yeniay meydana geliyor. Bu yeniay ile birlikte kariyerinizde yepyeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yeni bir iş için önemli adımlarınızı atmanıza ve işiniz ile ilgili kararlarınızı uygulamaya koymanıza destek verecektir. Bu yeniayın desteği ile bir süredir düşündüğünüz büyük çapta bir projeyi hayata geçirebilirsiniz. Yeniay özellikle kariyerinizi oldukça pozitif anlamda destekliyor. 

14 Şubat’tan sonra Mars’ın burcunuza geçmesi ile birlikte enerjinizin artacağı bir döneme gireceksiniz. Biraz kendiniz için harekete geçebileceğiniz, önce ben diyebileceğiniz bir dönem olacağı için “biz” demeniz gereken durumları da unutmamalısınız. Görünümünüzle ilgili radikal bir takım değişimler düşünebilirsiniz. Fiziksel aktiviteleri arttırmak, spora başlamak ve güzelleşmek için efor sarf edebilirsiniz. 

İletişim gezegeni Merkür 11 Şubat'tan 18 Nisan’a kadar Balık burcunda olacak. Sizin için özellikle sosyal çevrenizde fikirlerinizin biraz daha önem kazanabileceği bir ay olacak. Sosyal çevrenizle birlikte girişilecek işlerde yaratıcılığınızı da kullanacaksınız. Ayrıca bu işler parasal kaynaklarınıza da katkı sağlayacak türde olacaktır.  

19 Şubat’ta Başak burcunda gerçekleşecek dolunay aşk hayatınızı, sosyal yaşamınızı, çocuklar ve yaratıcılık konularını destekleyecektir. 

Bekar olan Boğa burçları için aşk sosyal çevrenizden veya uzak diyarlardan gelebilir. Hamilelik düşünenler için bebek haberi alabilirsiniz. 

İkizler ve Yükselen İkizler;

Ayın özellikle başlarında gökyüzü, sosyal çevrenizdeki insanlarla ilişkilerinize dikkat çekiyor. Özellikle de maddi konularda yaşanabilecek krizlere karşı dikkatli olunması gereken bir zamandasınız. Büyük umutlar bağladığınız, ideallerinize giden yolda beraber yol aldığınız insanlarla bazı gergin durumlar, güç çekişmeleri, ayrılıklar yaşanabilir. Ancak yaşanabilecek olumsuz duyguların biraz dışında kalmayı başarabilirseniz gayet rahat atlatabilirsiniz. 

Bu ay ilişkilerinizle ilgili güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Uzun süreli bir ilişkiniz var ise evlenmeye karar verebilir, evlilik teklifi alabilirsiniz. Eğer evliliğinizde bazı sorunlar varsa iletişim gezegeni Merkür’ün şans gezegeni Jüpiter ile olumlu görünümü var olan problemlerinizi çözebilmenizi sağlayacaktır. 

4 Şubat’ta Venüs Oğlak burcuna geçecek ve sizin biraz daha para konularına odaklanmanıza neden olacak. 1 Mart tarihine kadar özellikle eş veya ortaklı kazançlar, miras, vergi gibi konularda daha bilinçli, planlı adımlar atabilirsiniz. Maddi anlamda krizler yaşıyorsanız, bazı rahatlamalar söz konusu. Mesela beklediğiniz ve uzun süredir gelmeyen bazı paraların gelmesi gibi. Eşinizle veya ortağınızla yaptığınız işlerden toplu paralar veya aileden beklenen bir miras var ise gelebilir. Geçmiş aylara oranla, parasal yönden Mart’ın başına kadar daha şanslı gelişmeler yaşayacaksınız.   

5 Şubat tarihinde Kova burcunda bir yeniay meydana geliyor. Bu yeniay ile birlikte umutlarınızın gerçekleşebileceği bir süreç başlıyor. Eğitimine ara veren bir ikizlerseniz tekrar başlangıç yapma arzusu hissedebilirsiniz veya eğitimlere katılıp kendinizi bir alanda uzmanlaştırmak isteyebilirsiniz. Astroloji gibi alanlar daha çok ilginizi çekebilir. Ayrıca bu yeniayda oldukça yoğun ve keşiflerle dolu seyahatler de gerçekleştirebilirsiniz. Bir yolculuk sırasında yeni bir eğitim fırsatıyla da karşılaşabilirsiniz. Bu yolculuklar fiziksel değil zihinsel de olabilir. Bu yeniay boyunca kendinizi felsefi bir ruh içinde hissedebilirsiniz. Öğrenme arzunuzu besleyen ve bu konuda size ilham veren insanlarla bir arada olabileceğiniz zamanlar yaşacayacaksınız. 

13 Şubat’ta sosyal çevrenizdeki arkadaşlarınıza dikkat etmenizde fayda var. Özellikle 14 Şubat sonrası Mars’ın Boğa burcuna geçişi ile bu arkadaşlarınız sizin kontrol edemeyeceğiniz tarzda bazı davranışlarda bulunabilirler. Yani arkanızdan iş çevirebilirler. Bu biraz rahatsız edici olabilir. Dikkat etmenizde fayda var. Ayın ortasından sonra enerjinizi dışarıya yansıtmak yerine biraz daha iç dünyanıza çevirebilirsiniz. Uykunuza dikkat etmeniz, bağışıklık sisteminizi güçlendirmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Dikkat etmezseniz özellikle boğaz bölgesinde ses kısıklığı gibi durumlar yaşayabilirsiniz.  Meditasyon, yoga gibi zihinsel aktiviteleri arttırmak ve terapi almak için uygun zamanlar.

Yönetici gezegeniniz Merkür 11 Şubat'tan 18 Nisan’a kadar Balık burcunda olacak. Sizin için özellikle kariyer konularında daha fazla iletişim kuracağınız bir dönem olacak. Belki yeni bir iş teklifi ile karşılaşacaksınız veya yöneticiniz ile maaş artışı, terfi veya işiniz ile ilgili rahatsızlık duyduğunuz konulara yönelik konuşmak isteyeceksiniz. Bu konuşmayı Mart ayı öncesi yapın. Sonrasında Merkür retrosu başlayacak. Mart sonrasına kalması durumunda istediğiniz sonuçları alamayabilirsiniz. 

19 Şubat’ta Başak burcunda gerçekleşecek dolunay ile aileniz ile ilgili konularda duygusallık içeren gergin durumlar yaşayabilirsiniz.  Aile bireyleri ile iletişiminize ekstra dikkat etmelisiniz. Bir sağlık problemi yaşanması ve sizin ilgilenmeniz gereken bir durum oluşabilir veya kendi aileniz ile eşinizin ailesi arasındaki bazı durumlar ön plana çıkabilir. 

Yengeç ve Yükselen Yengeçler;

Şubat ayına iş ve kariyer alanında birtakım hızlı oluşabilecek gelişmelerle başlayacaksınız. Özellikle beraber iş yaptığınız kişiler ile bazı güç çekişmelerine, sürtüşmelere dikkat etmenizde fayda var. Evli olan yengeçler için; kariyer yaşamınız ile evliliğiniz arasında kalmış gibi hissedebilirsiniz. Eşinizle işinizden dolayı bazı tartışmalar güç savaşları yaşanabilir. Sakinliğinizi korumaya çalışın. Zaten 4 Şubat’a kadar sürecektir. 

4 Şubat’ta Venüs Oğlak burcuna geçecek ve 1 Mart’a kadar ilişki ve evlilik yaşamınızla ilgili güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Bekar olanlar için evlenme kararı alınabilir veya evlilik teklifi gelebilir. Evli olan ve evliliğinde sorunlar yaşayan bir yengeçseniz bu problemleri aşmanızda, ilişkininizi güçlendirmenizde güzel bir etki alacaksınız. Ortaklaşa girişilen bir işiniz var ise yine bu dönem maddi getirisi iyi olan işler yapabilirsiniz.

5 Şubat tarihinde Kova burcunda gerçekleşecek yeniay özellikle ortak maddi konularda vermeniz gereken kararlarınızı hızlandırmanızı sağlayabilir. Maddi olarak yeni bir kaynak çıkabilir karşınıza ya da eş, ortak, miras yollu gelen bir para uzun zamandır kapatmak istediğiniz bir borcunuzu kapatmanıza yardımcı olabilir. Uzun süredir ertelediğiniz bir operasyon durumunuz var ise yeniay sonrası dönem bunu gerçekleştirmek için de oldukça uygun bir zaman dilimini anlatıyor.  

10 Şubat sonrası seyahat, ticaret, yurtdışı bağlantılı işleriniz, yabancılarla yapılan ortak işler ve görüşmeler gündeminizde olacak. Yükseköğrenimine devam eden bir yengeçseniz bu dönem derslerinize, sınavlarınıza daha iyi odaklanabilirsiniz. Bu dönemde seyahatleriniz daha ziyade öğrenme isteğinize hizmet edecek türden olacak. 

13 Şubat’ta kariyerinizle, işinizle ilgili ani verilebilecek riskli kararlar olabileceğini anlatıyor. Bu kararlar çalışma koşullarınızla ilgili de olabilir, astlarınızla ilgili de olabilir. İş değiştirmek, pozisyon değiştirmek gibi.

14 Şubat sonrası bulunduğunuz gruplar ve sosyal çevrede yaptığınız başarılı işler konuşuluyor olacak. Biraz daha sosyalleşmek için istek duyabilirsiniz. Bazı kulüplere, derneklere üye olabilir, çevrenizi genişletebilirsiniz. 

19 Şubat tarihindeki dolunayda özellikle yakın çevrenize karşı ister istemez hassasiyetiniz artacak. Kardeşlerinizin veya akrabalarınızın hayatlarında sizinle bağlantılı olan bazı olaylar karşınıza çıkabilir. Bir eğitime başlamak veya kısa mesafeli yolculuklar gündeminize gelebilir. Özellikle mart ayından sonra çevrenizle kurduğunuz iletişime biraz daha dikkat etmelisiniz.

Aslan ve Yükselen Aslanlar;

Özellikle ayın başlarında günlük çalışma enerjinizde bazı gerginlikler olabilir. Biraz öfkeli hissedebilirsiniz kendinizi. İlk bir hafta sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. Ancak yeniay ile birlikte daha ılımlı hissedeceğiniz bir hava oluşmaya başlayacak. 

Venüs’ün 4 Şubat’ta Oğlak burcuna geçmesi ile birlikte size sıkıcı gelen günlük rutinleriniz ve çalışma koşullarınız iyileşmeye başlıyor. Birlikte çalıştığınız insanlanlarla ilişkilerinizin önem kazandığını fark edeceksiniz. Yeni bir takım iş teklifleri gelebilir. İşinizi daha çok severek yapmak isteyeceksiniz Sağlık koşullarınızda da bazı sorunlar varsa iyileşmeniz çok daha hızlı olacaktır. 

5 Şubat tarihinde Kova burcunda gerçekleşecek yeniay ilişkiler ve ortaklıklar alanınızda gerçekleşecek. Bu yeniay ile yalnız olan Aslanlar yeni bir ilişkiye başlayacaklar. Evli olan ve sorun yaşayan Aslanlar için bu dönem sorunlarla yüzleşmek ve iyileştirmek için güzel etkiler barındırıyor. Evliliğinize bir fırsat daha vermek isteyeceksiniz. Eşinizle romantizm yaşadığınız anların arttığını fark edebilirsiniz. 

11 Şubat sonrası parasal konular önem kazanabilir. Özellikle eşiniz tarafından unutulan bir ödeme karşınıza çıkabilir. Ödemeler, banka işlemleri gibi konularda alacak verecek dengesini sağlamak için insanlarla fazlaca iletişimde olacaksınız. 

13 Şubat’ta aniden seyahatler gündeme gelebilir. Özellikle yurtdışı ile bağlantılı işleriniz varsa bu konularla ilgili yolculuklara çıkabilirsiniz. Üniversiteler ve akademik konularla ilgili bir takım fırsatlar karşınıza çıkabilir. 

14 Şubat’tan sonra Mars Boğa burcuna geçecek ve 31 Mart’,a kadar sizin kariyer hayatınızda çok daha mücadele etmeniz gereken durumlar yaşamanıza neden olacak. Yeni girdiğiniz bir işte çok çalışmanız, savaşmanız gereken durumlar olabilir. Azimli olmanız gerekecek.

19 Şubat’ta gerçekleşecek olan dolunay maddi konularda hassas kararlar almanızı sağlayacak. Dolunay tamamlanma enerjisi taşıdığı için elinize geçen bir parayı değerlendirmede karar verebilirsiniz. Ancak bu başkaları için verilmiş fedakarca bir karar olabilir. Kafanız bu süreçte biraz karışık olacağı için aldanmalara açık olabilirsiniz. Özellikle bankacılık işlemlerinde ekstra dikkat etmenizde yarar var.

Başak ve Yükselen Başaklar;

Ayın başında özellikle bazı kazalara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Trafikte sakin olun. Sizi kızdıracak, enerjinizi yanlış kullanmanıza neden olabilecek insanlardan uzak durmalısınız. 
 
Venüs’ün 4 Şubat’ta Oğlak burcuna geçmesi ile birlikte bekar olan Başaklar için yeni bir ilişki sayfası açılabilir. Özellikle 1 Mart’a kadar aşk hayatınızda şansınız açık olacak veya evli olan ve partneriyle sorunlar yaşayan bir Başaksanız sorunlarınızı aşabileceksiniz. Çocuk sahibi olmak istiyorsanız bu ay destekleyici olacaktır. Ayrıca yaşamdan biraz daha keyif aldığınızı fark edeceksiniz. 

5 Şubat tarihinde Kova burcunda gerçekleşecek yeniay, iş ve hizmet alanlarınızda size yeni kararlar aldırabilir. İş ile ilgili değişimleri önemli projelerinizi, programlarınızı hayata geçirebileceğiniz bir dönemden geçiyorsunuz. Bunları gerçekleştireceksiniz. Günlük beslenme rutininize veya sağlığınıza da bu dönemde biraz daha fazla odaklanabilirsiniz. 
11 Şubat sonrası yönetici gezegeniniz Merkür Balık burcuna geçecek ve 17 Nisan’a kadar burada kalacak. Özel hayatınızla ilgili iletişiminiz artacak. Eşiniz, ortağınız veya sevgilinizle ilgili konularda olumsuz esen rüzgarlar varsa iletişiminizi yumuşatarak bu rüzgarları dağıtabilirsiniz veya bir davanız var ise bu konuda önemli bir takım gelişmeler gerçekleşebilir. Konu ne olursa olsun eşiniz ve ortağınızla ilgili iletişiminizi Mart başına kadar yapmanızda fayda var. Sonrasında istediğiniz sonuçları alamayabilirsiniz. 

13 Şubat’ta eş, ortak kazanımları gündeminizde olacak. Ortak parasal konularda hızlı gelişmeler, sürprizler yaşayabilirsiniz. Bu para girişi olabileceği gibi para çıkışı şeklinde de olabilir. Yine kaza gibi tehlikeli durumlara dikkat etmenizde fayda var. 

14 Şubat’tan sonra seyahatler gündeminizde olabilir. Özellikle yabancı yerlere seyahat etmek, yeni yerler keşfetmek size keyifli gelecek. Yükseköğreniminize, yurtdışı bağlantılı işlerinize, eşinizin akrabaları ile ilgili durumlara enerjinizi harcamanız gerekebilir. 

19 Şubat’ta burcunuzda gerçekleşecek olan dolunay, duygusal olarak kendi derinliklerinize girmenizi ve duygularınızı gerçekten hissetmenizi sağlayacaktır. Biraz kendinize odaklanacağınız, özel yaşamınızda bazı kararlar alacağınız bir süreç olacak. Fiziksel görünümünüzde de bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz.
 
Terazi ve Yükselen Teraziler;

Şubat ayının başlarında özellikle ikili ilişkilerinizde veya ortaklıklarınızda sizi zorlayan durumlar olabilir. Agresyon yaratan olaylarla karşılaşabilirsiniz. Ancak siz zaten uzlaşı konusunda doğuştan becerikli olduğunuz için bu durumu uzlaşı becerilerinizle rahatlıkla atlatabilirsiniz.

Venüs 4 Şubat’ta Oğlak burcundan geçecek ve size evinizi güzelleştirmek ve ailenizle sıcak bağlantılar kurmak için adeta ilham verecek. Evinizde bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Dekorasyon, boya, tadilat gibi düşünceleriniz varsa bu dönem uygun olacaktır.  Ailenizle ilişkilerinizde sorunlar var ise düzelebilir. Yeni bir birey ailenize katılabilir veya ailenizden gelebilecek bir maddi destekte söz konusu olabilir. 

5 Şubat tarihinde Kova burcunda gerçekleşecek yeniay ile birlikte yeni bir aşk gelebilir ya da evliyseniz çocuk sahibi olmaya karar verebilirsiniz. Hamilelik haberi de alabilirsiniz. Yaratıcılığınızı destekleyecek bir eğitime katılmaya karar verebilirsiniz. Yani aşk, çocuklar, yaratıcılık konularında yepyeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

11 Şubat’ta günlük rutinleriniz, çalışma koşullarınızla ilgili daha fazla şey söylemek istersiniz. İş yaşamınızda toplantılar, görüşmeler artabilir. Astlarınızla veya beraber çalıştığınız insanlarla yaptığınız projelerde ve işlerde çözümsel bakış açıları geliştirebilirsiniz. 17 Nisan’a kadar eğer kronik bir rahatsızlığınız var ise bununla ilgili yeni bir haber gelebilir. Sağlık kontrollerinizi yaptırmak için uygun bir zaman. Bu dönem biraz enerjinizde düşüş hissedebilirsiniz. Sizi daha da aşağıya çekmeye çalışan negatif durumlardan ve kişilerden uzak durmanızda fayda var.

13 Şubat evli olan Teraziler için biraz riskli bir dönemdir. Güç çekişmeleri, gerginlik yaratan durumlar oluşabilir. Bu durum özellikle parasal konularla ilişkili olabilir. 
14 Şubat sonrası enerjiniz biraz daha ortak mali konular olacak. Para harcamalarınız bu dönemde artabilir dikkatli olmakta fayda var. Özellikle borçlar gündeminize gelebilir. Bu konuda eşiniz veya aileniz size destek olabilir.  

19 Şubat’ta oluşacak olan dolunay ile özellikle arkanızdan çevrilen gizli işler, gizli düşmanlıkları fark edebilirsiniz. Kendinizi kontrol edemediğiniz durumlarla baş başa bulabilirsiniz. Özellikle bu olaylar uykusuzluk yaşamanıza neden olabilir. Açığa çıkan olaylar nedeniyle bağırsak ve mide problemleri yaşayabilirsiniz. Kendinizi rahatlamak için meditasyon, yoga, dua gibi bir çok yöntemden yararlanabilirsiniz. 

Akrep ve Yükselen Akrepler;

Ayın başlarında günlük çalışma rutininizi bozabilecek bazı zorlanmalar, öfkelenmenize neden olabilecek durumlar oluşabilir. Bazı sağlık problemleri ile baş başa kalabilirsiniz. Özellikle sinirsel gerginliklerin neden olabileceği baş ağrıları ile… 

Venüs 4 Şubat sonrası Oğlak burcuna geçiyor. 1 Mart tarihine kadar sizin için önemli bazı fırsatları gösteriyor. Özellikle yakın çevrenizde bağlantılı olduğunuz insanlar vesilesi ile bazı fırsatları yakalayabilirsiniz. Ticari bir işiniz varsa, iletişim sektöründeyseniz, yazmak, çizmek gibi konularda veya sosyal medyada aktif biriyseniz bu alanlarda parasal kazançlarınızın artabileceği bir dönem olacaktır. Meraklı yapınız sayesinde eğitim hayatınızda öğrenme konusunda biraz daha istekli olacaksınız. 

5 Şubat tarihinde Kova burcunda bir yeniay gerçekleşecek. Yuvanız, ailenizi ilgilendiren konularla ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Mesela evinizle ilgili bir gelişme olabilir veya birlikte yaşadığınız insanlarla ilgili bir takım gelişmeler neticesinde yaşadığınız evi değiştirmek isteyebilirsiniz. Yuva kurmak, ev alıp satmak gibi konular gündeminize gelebilir. 

11 Şubat sonrası özellikle iletişiminiz özel hayatınıza yönelik olacaktır. İlgi duyduğunuz kişiye duygularınızı açmak isteyebilirsiniz veya sevdiğiniz kişiden haber alabilirsiniz. Ondan gelebilecek romantik teklifler olabilir. Çocuğunuz varsa onunla ilgili haberler alabilirsiniz. Size keyif veren şeylere daha fazla zaman ayırmak isteyeceksiniz.
İş arayan bir Akrep iseniz 13 Şubat sonrası aradığınız iş fırsatı ayağınıza gelebilir. Ani gelişebilecek ateşli rahatsızlıklara ve baş bölgenize sağlık anlamında dikkat etmelisiniz.

14 Şubat sonrası ilişki ve evlilik yaşamında aşk ve tutku dolu bir sürece giriyorsunuz. 31 Mart’a kadar devam edecek olan bu süreçte yaşamınızdaki kişiye daha da bağlanabilirsiniz. Ancak mücadele gerektiren durumlar da yaşanabilir bu süreçte. İçinize attığınız duygular bir anda dışarıya çıkmak isteyebilir. Aman dikkat!

19 Şubat’ta Başak burcunda gerçekleşecek dolunayda içinde bulunduğunuz cemiyet, gruplar, sosyal çevre içerisindeki arkadaşlarınızla fikir uyuşmazlıkları yaşayabilirsiniz. Onlara karşı biraz duygusal yaklaşabilirsiniz. Bu agresif zamanlarda tepkilerin ölçüsüne dikkat!

Yay ve Yükselen Yaylar;

Şubat ayının başlarında hayatınızdaki insanla ilgili bazı gergin enerjiler yaşayabilirsiniz. Özellikle iş ve maddi konulardan kaynaklı sorunlar olabilir bunlar. Burada enerjinizi doğru kullanmakta sorun yaşayabilirsiniz. Enerjinizi sporla dengeleyen bir Yaysanız bu ay spor yaparken biraz dikkat etmenizde fayda var. Bazı kazalara açık olabilirsiniz. 

Venüs 4 Şubat’ta Oğlak burcundan geçecek ve sizin maddi kaynaklarınızı arttırmanıza yardımcı olacak. 1 Mart’a kadar parasal anlamda güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Bu maaş artışı olabilir veya beklemediğiniz bir anda prim almanız şeklinde olabilir. Kendinizi ekonomik anlamda rahatlamış ve iyi hissedersiniz. Ancak tabi burada kendinizi disipline edebilmeniz çok önemli. 

5 Şubat tarihinde Kova burcunda bir yeniay gerçekleşecek. Bu yeniay ile birlikte çevrenizi yenilemek isteyebilirsiniz. Kardeşleriniz veya akrabalarınızın yaşamlarında sizi de ilgilendiren yenilikler olabilir. Yeni bir kursa katılmak isteyebilirsiniz. Satış, pazarlama, bilişim gibi işlerde çalışanlar için iş yaşamınızda güzel başlangıçlar gerçekleşebilir Bir iş fikri açığa çıkabilir. Eğer sosyal medya ile ya da online bir iş yapmak istiyorsanız bu yeni ayda harekete geçebilirsiniz.  

11 Şubat tarihinde ev, yuva ile ilgili konularda iletişiminiz hızlanabilir. 
Eğer yeni bir ev arıyorsanız veya evinizi satıyorsanız bu konuda görüşmeleriniz hızlanabilir. 

13 Şubat’ta aşk hayatınızı hareketlendirecek bir takım olaylar gerçekleşecek veya çocuklarınızla ilgili ani gelişmeler bir anda karşınıza çıkabilir. 

14 Şubat tarihinde Mars Boğa burcuna geçecek ve iş yaşamınızda biraz daha mücadele gerektiren bir dönem başlayacak. İşinizle ilgili konularda, astlarınızla, çalışma arkadaşlarınızla gerginlikler yaşanabilir. Ayrıca bu dönem sağlık konularınıza da dikkat etmelisiniz. Boyun bölgesi, ses telleri ile ilgili sorunlar yaşanabilir. 

19 Şubat’ta Başak burcunda gerçekleşecek dolunay sizin önemli bir yaşam alanınız olan kariyer evinizde gerçekleşiyor. İşinizle ilgili konularda bir tamamlanma söz konusu olabilir. İşinizden ayrılmak istiyorsanız bu dönem gerçekleşir.  İş ile ilgili konulara duygusal bakma eğiliminde olabilirsiniz. Üstlerinizle, iş arkadaşlarınızla gerginlikler yaşanabilir. Tepkilerinizi duygusal değil biraz daha mantık çerçevesinde vermelisiniz. Sakin kalmak en uygun durum olacaktır.

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar;

Ayın başlarında özellikle ailenizle ilgili bir konuda gerginlikler oluşabilir. Aile bireyleri ile geçinmekte sıkıntı, agresiflik durumlarından uzak durun. Kendinizi özellikle öfke patlamaları yaşamamak için kontrol etmeniz gereken durumlar yaşayabilirsiniz.  Agresyon nedeniyle sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Enerjiniz ayın başlarında biraz düşük olabilir. 

Bu düşük olan enerjiniz 4 Şubat’ta Venüs’ün Oğlak burcuna geçmesi ile 1 Mart’a kadar olan süre boyunca yükselmeye başlayacak. Fiziksel olarak da çekiciliğiniz, cazibeniz artacak. Girdiğiniz ortamlarda bakışların hedefinde olacaksınız. Ayrıca kişisel hedeflerinizi gerçekleştirmekte motivasyonunuzun yüksek olduğunu hissedeceğiniz ve bu hedeflerden maddi olarak kazanç sağlayabileceğiniz bir zaman dilimindesiniz. İyi değerlendirilmesi gereken zamanlar. 

5 Şubat tarihinde Kova burcunda bir yeniay gerçekleşecek ve maddi gelirlerinizle ilgili bazı başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Ne kadar para kazandığınıza daha fazla odaklanıp, yatırımlarınızı arttıracak işlere yöneleceksiniz. Bu işler beklemediğiniz bir şekilde ve bir anda karşınıza çıkıverir. 

11 Şubat sonrasında iletişiminizi satış, pazarlama gibi işlerinize yönelik arttırabilirsiniz. Yakın çevreniz, kardeşlerinizle olan ilişkilerinize daha fazla önem vereceğiniz, onlarla bir arada olmak isteyeceğiniz zamanlar olacaktır. 

14 Şubat’tan 31 Mart tarihine kadar aşk hayatınızın hareket kazanacağı bir dönem olacaktır. Yalnız olan Oğlaklar için yeni bir aşk kapınızı çalabilir veya partnerinizle ilişkinizde daha tutkulu yeni bir evreye girebilirsiniz. Enerjiniz ilişkilerinize yönelik olacaktır. Çocuklarınız var ise zamanınızı beraber geçirebilirsiniz. Eforunuzu yaratıcılığınızı geliştirecek işlere de yöneltebilirsiniz. 
 
19 Şubat’ta oluşan Dolunay ile birlikte yolculuklarınız artabilir. Tatil durumu oluşabilir veya rutin yaptığınız seyahatlerinizde kontrolünüz dışında gelişebilecek aksilikler yaşanabilir. Olaylara biraz daha olumsuz pencereden bakma eğiliminiz artabilir. 

Kova ve Yükselen Kovalar;

Ayın başlarında iletişimsel konularda kazalara açık olabilirsiniz. Yakın çevrenizle gerginlikler, öfke, şiddet içeren durumlar yaşanabilir. Enerjinizi dengeli kullanmakta yarar var. Ayrıca kısa yolculuklarda araç kullanırken dikkatli olmanız gerekir. 

Venüs 4 Şubat’ta Oğlak burcuna geçiyor ve size biraz yalnız kalmak, içinize dönmek, geçmiş ilişkilerinizle ilgili bir şeyleri detaylı düşünmek için fırsat veriyor. Bu dönem fiziksel veya zihinsel bir rahatsızlığınız var ise iyileşme yaşayabilirsiniz. 

5 Şubat tarihinde burcunuzda oluşacak yeniay yaşamınızda harekete geçirmek istediğiniz ne varsa bunu başlatabilmek için size ihtiyaç duyduğunuz motivasyonları sağlayacaktır. Yeni bir iş, yeni bir aşk… Bu yeni şey her ne ise yaşamınıza gelmesi için bu yeniay destekleyici olacak. Sağlıklı olmak adına adımlar atabilir veya fiziksel görünümünüzde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Yeni bir görünüme kavuşmak için estetik operasyon vs. kısa dokunuşlar yapma düşüncesi oluşabilir.  

11 Şubat sonrası maddi konulara odaklanacaksınız. İletişiminiz bu alandaki kazanımlarınızı arttırmak için yaratıcı konulara yönelik çalışabilir. Ancak fikirlerde kararsızlık oluşabilir. 

13 Şubat’ta satış, pazarlama ve iletişime dayalı tüm işlerinizde ani gelişen durumlar oluşabilir. Bu durumlar sizi rekabete sürükleyecek, hızlı davranmanızı gerektirecek etkiler barındırıyor. Mesela sosyal medyada tanıtımlar yapmak, rekabetçi yönünüzü ortaya koymak için güzel bir etki alıyorsunuz.

14 Şubat sonrası enerjiniz ailevi konulara yöneliyor. 31 Mart tarihine kadar aile büyükleriniz ile iletişiminizde öfke ve agresyon içeren durumlar oluşabilir. Dikkat edilmeli. Ayrıca enerjinizi ev değişimi, ev arayışı gibi durumlara da yoğunlaştırabilirsiniz. 

19 Şubat tarihinde oluşacak dolunay ile karşınıza hiç beklemediğiniz bir ödeme çıkabilir. Bu borç eşiniz, ortağınız veya ailenizden kaynaklı olabilir. Bir kredi ödemesi de sizi bu anlamda zorlayabilir veya eşinizin ya da partnerinizin işiyle ilgili bir değişiklik olabilir, belirsizlik varsa netleşebilir. Bir ortaklığınız var ise bunda bir takım netleşmeler olabilir. Harcamaları dengelemekte zorlanılan zamanlar olabilir. Denge kurulabilirse rahat atlatabileceğiniz bir dönem olacaktır.

Balık ve Yükselen Balıklar;

Şubat ayının başlarında özellikle maddi kaynaklarınızla ilgili öfkenizi kontrol edemeyeceğiniz durumlar yaşayabilirsiniz. Özellikle sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızın da içinde bulunduğu bir gerginlik söz konusu olabilir. Enerjinizi dengelemenizde fayda var. 

4 Şubat günü Venüs Oğlak burcuna geçiyor. 1 Mart tarihine kadar umut ettiklerinizin yaşamınıza gelebileceği, şanslı bir döneme giriyorsunuz. Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınız aracılığıyla iş alanında sizi zirveye taşıyabilecek fırsatlar oluşabilir. Bu dönem sosyalliğiniz artacak. 

5 Şubat tarihinde gerçekleşen yeniay sizin ruhsal olarak arınmanız, bazı gizli kalmış konuları fark etmeniz ve bilinçaltınız üzerinde etkili olacak. Çevrenizdeki sizi üzen, kıran insanlardan arınabilirsiniz. Kendinizi ifade etmenize destek olacak yeni bir iş, yeni bir proje yaşamınıza girebilir. Başlamak için aceleci olmayabilirsiniz ancak sizi yaşamınızda istediğiniz noktaya taşıyabilecek bir proje olacaktır. Önemsemenizde fayda var. 

11 Şubat’ta Merkür sizin burcunuza geçiyor. 17 Nisan tarihine kadar önceliğiniz kendi fikirleriniz olacak. Çevrenizle konuşmak ve fikirlerinizi başkalarıyla paylaşmaktan keyif alacaksınız. Fikirlerinizle kendinizi ortaya koymak en büyük motivasyonunuz olacak. Gelişim için güzel bir dönem. Bu dönem yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Ayrıca hislerinizin artacağı bir dönem olacak. Rasyonel davranmanız gereken durumlarda hislerinizle davranmamalısınız. 

14 Şubat sonrası enerjinizi yakın çevrenizde olup bitenlere, iletişimsel konulara, satış, pazarlama gibi faaliyetlerinize yönelik kullanabilirsiniz. 
19 Şubat tarihinde oluşacak dolunayda duygusal gerginlikleri ikili ilişkilerinizde, ortaklıklarınızda yaşayabilirsiniz. Bu konuda bazı tamamlanmalar yaşanabilir. Mantıklı davranmanız gereken noktalarda duygusal davranabilirsiniz. Nedensiz olabilecek tartışmalara dikkat etmekte fayda var.

Astroduru.com 'a Teşekkürler

Bu haber toplam 837 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 A Haberci | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.