Süper Kanlı Mavi ay tutulması hangi burcu nasıl etkileyecek?

Süper Kanlı Mavi ay tutulması hangi burcu nasıl etkileyecek?

Tüm dünya bugün oluşacak olan üç farklı ay tutulması için heyecanla bekliyor. Peki bu tutulmalar astrolojik olarak hangi anlamlara geliyor? Hangi burçlar daha çok etkilenecek? İşte detaylar..

A+A-

31 Ocak 2018 tarihinde Türkiye saati ile 13:51 ve 19:08 saatleri arasında gerçekleşecek olan Süper, Mavi, Kanlı ay tutulmaları için tüm dünya heyecanlı bekleyişini sürdürüyor. Türkiye'den de izlenebilecek olan . Kanlı AyMavi Ay ve Süper Ay olarak adlandırılan olaylar milyonlarca insan tarafından dört gözle bekleniyor.  Peki bu ay değişimlerinin burçlara etkisi nasıl olacak? 

Öncelikle bugünkü ay tutulmalarının gündeminde, yani başrolünde Aslan ve Kova burcu var. Yanrollerde ise Yengeç ve Oğlak olan değişimlerde elbette ki diğer burçlar da etkilenecek ancak bu dört burç kadar değil. İşte  tutulmaların burçlar üzerindeki etkileri:

KOÇ: Yeni aşklar söz konusu olacak bu dönemde. Ve 2 Ocak 'tan beri kafanızı karıştıracak sorunlat daha halledilebilir seviyeye gelecek. Biraz daha sakin bir yaşam tarzını benimseyebilirsiniz.

BOĞA: Ev, aile içinde iç huzura odaklanmak iyi olacaktır. İçsel hareket ve eyleme geçme isteği uyumsuzluk getirebilir. Önümüzdeki 6 aylık sürecin iyi gidebilmesinin en önemli adımı ayakların yere sağlam basması olacaktır. Taşınma, ani gerekecek tadilatlarda tedbir! Anne sağlığınıza ve kontroller önemli olabilir.

İKİZLER: Beklediğiniz bugüne dek sabrettiğiniz her şey için bir bir meyve toplamaya başlayacaksınız. Bu yeni dönemde ufak ufak seyahatlerin ve iletişim trafiğinin artması zamanla yorabilir. Çevreniz, kardeş ve akrabalarınıza karşı kırıcı olmamaya ve seçtiğimiz sözcüklere dikkat edelim. Ufak ehemmiyetsiz kazalar atlatabilirsiniz. Aman dikkat.

YENGEÇ : Tutulmanın yan rollerinden biri de yengeç burcu. O yüzden en çok etkilenecek burçlardan biri de Yengeç. Maddi kazançlar, kaynaklar, gelirler ile ilgili konular gündem olurken burada dikkat edilmesi gereken şey, doğru kararlar alabiliyor olmak olacak. Ani kararlar alınabilir, güzel değişimler için ilk adımlar atılabilir. Beklenen kişi geliyor...Önümüzdeki 6 ay gelir ve giderler dengesinde ortak yapılan işlere ve anlaşmalara dikkat! Ekrem ağrılarına dikkat edilmesi gerek

ASLAN :  Aslan bugunün ana rollerinden. Ancak olumsuz etkileri de olacak. Öyle ki hızlı kararlar alarak sonradan pişman olabilirsiniz. Sevgilinizden ya da işinizden ayrılabilirsiniz. Ya da bekarsanız tam tersi de olabilir. Bayanlar üreme organlarına dikkat. Aslanlar bu günlerde kalp ile bağlantıda olup iç sesine kulak vermeyi başarmalıdırlar. Geçmişten gelen bir sırrınız açığa çıkabilir. Ya da bir ah almışsanız onun acısını yaşayabilirsiniz.

BAŞAK: Vermiş olduğunuz kararların yanlışlığını hissedeceğiniz zamanlara giriyoruz. Eski dostunuz ya da eski sevgilinizi çok özleyebilirsiniz. Geçmişe yönelik bir adım atmanız mümkün görünüyor. Ay sizin için geçmişi gösteriyor.

TERAZİ: Daha sosyal olacağınız bir dönem geliyor.. Üstelik güzel bir aşkla geliyor. Çevrenizde projelerinizle hayranlık kazanacağınız bir döneme giriyorsunuz. Şimdiden başarılar! 

AKREP: Kariyer ve planlama için önemli bir süreç sizi bekliyor olacak. Bazı akrepler için bitişler ani istifalar ve yepyeni başlangıçlar olabilir. Artık bu zaman diliminde hareket ve cesaret size avantaj getirecektir. Arkadaşlarınızla yapacağınız planlar size çok iyi gelecek.

YAY: Hayatında ilerleyeceği ve tecrübe kazanacağı yön için karar verebilir. Yurtdışı bağlantılar ve yükseköğrenim ile ilgili radikal kararlar verilebilir. Uzun zamandır süren bir dava hukuksal bir mevzu çözüme kavuşabilir.

OĞLAK: Ani gelen beklenmedik bir miras söz konusu. Bu arada sağlığınızla ilgili süregelen bir tedavi ve ameliyat kararı verilebilir ama bu çok da önemli bir sağlık sorunu olmayacaktır. Kredi, ortak yapılan işlerle ilgili avantajlı girişim söz konusu. Bir davanın sonucunu da olumlu bir şekilde görebilirsiniz.

KOVA: Evlilik hayatınızla ilgili sorunlar varsa çözüm için hızlanabilir ve bazı kararlar alabilirsiniz. Bekâr ve uzun süreli ilişkiler için de net kararlar, evlilik söz konusu. Bu dönem ortaklıklar, yeni anlaşmalar ve başlangıçlar gündem.

BALIK: En çok sağlığına dikkat etmesi gereken burç. Bunun sebebi iş yoğunluğunun ve fiziksel yorgunluğunun artması olacaktır. Çalışma hayatında yeni kararlar ve terfinin yanında stres ve yorgunluğa karşı dikkat. Yine de tüm bu yorgunluğun altından kalkıp iş arkadaşlarınıza daha toleranslı olacağınız bir döneme giriyorsunuz..

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.