Yükselen Burç Nasıl Hesaplanır? Yükselen Burcum Nedir

Yükselen Burç Nasıl Hesaplanır? Yükselen Burcum Nedir

Astroloji ile ilgilenenler için yükselen burç nedir? Merak edilen konular arasında yer almaktadır. Ay burcu olarak da bilinmektedir. Güneş burçları normal herkesin günlük hayatında doğum tarihine göre belirlemiş olduğu burçları ifade etmektedir.

A+A-

Yükselen Burç Nedir? Yükselen Burcumu Nasıl Öğrenirim

Astrolojiye ilgisi olanlar için özellikle burç yorumları yaşanacak olan olaylar hakkında bilgi alınmasını sağlayabilir.

Astroloji ile ilgilenenler için yükselen burç nedir? Merak edilen konular arasında yer almaktadır. Ay burcu olarak da bilinmektedir. Güneş burçları normal herkesin günlük hayatında doğum tarihine göre belirlemiş olduğu burçları ifade etmektedir. Bunun yanı sıra yükselen burcunu merak edenler doğum tarihi ve doğum saatini baz alarak hesaplama yapmaktadır. 

Ayın etkisi ile belirlenmektedir. Kişilik özellikleri üzerinde etkili olmaktadır. Bu nedenle kişinin doğmuş olduğu tarih ve saat özellikle kişiliği hakkında analiz yapılması üzerinde belirlenecek olan yükselen burcunu ortaya koymaktadır.

Yükselen Burç Nasıl Hesaplanır? 
İlk defa yükselen burcunu öğrenecek olanlar yükselen burç nasıl hesaplanır? Sorusunun cevabını merak etmektedir. Ayın konumu göz önünde bulundurularak hesaplamalar yapılmaktadır. Yükselen burcunu hesaplamak isteyenlerin bilmesi gereken iki bilgi bulunmaktadır. Bu durumda doğduğunuz günü ve aynı zamanda net saati bilmeniz yeterli olmaktadır. 
Yapılan hesaplamalar dahilinde yükselen burcunuz ortaya çıkmaktadır. Burcunuz ile yükselen burcunuz aynı olabileceği gibi çoğu zaman farklı burçlar ifade edebiliyor. Çoğu zaman burcunun özelliklerini göstermeyeler yükselen burçların özelliklerini taşıyabilirler. Bu nedenle yükselen burçların etkisi nedir? Diye düşünenler için kişinin karakteristik özelliklerini belirleme üzerinde etkili olabilir. Ay burcu olarak bilinmesi nedeniyle özellikle ayın hareketlerine bağlı olarak kişinin hayatında yaşayacağı olayları belirleme noktasında etkili olabilir. 

2020 En Şanslı Burçları Hangileri?

2020 yılının başlarından itibaren özellikle burçlarda yaşanacak olan değişimler merak edilen konular arasında yer almaktadır. 2020 yılına bakıldığında özellikle şansı açılacak olan burçlar arasında 5 burç plana çıkmaktadır. Merak edenler için 2020 en şanslı burçlar hangileri? Sorusunun cevabı yay, akrep, boğa, balık ve kova burçları olarak cevaplanıyor. Astrologlar yapmış oldukları incelemeler sayesinde yeni yılın en şanslı burçlarını belirledi. 

Boğa burcu özellikle son yıllarda hayatında oluşan rutin ile yaşamını devam ettirmektedir. Ancak 2020 yılında yaşanacak olan değişimler için kendilerini hazırlamaları gerekir. Uranüs 2020 yılından itibaren birkaç yıl boyunca Boğa’ları etkilemeye devam edecek. Bu nedenle farklı değişimler Boğa’lar için kaçınılmaz olacak. 

Akrep burcu için yeni yılda özellikle astrologlar zor bir yıl yaşanacağını belirtiyor. İniş ve çıkışların yaşanmasının ardından ayrılıklar olacağı konuşuluyor. Ancak yaşanan bu olayların ardından 2020 yılının özellikle akrep burcu için yüzlerini güldürecek olayların yaşanacağı bir yıl olacak. 

Yay burcu 2020 yılında özgürlüğünden biraz ödün vermek zorunda kalabilir. Ancak 2020 yılı doğru kişi ile karşılaşmanız üzerinde etkili olacak.

Oğlaklar için bu yıl içerisinde büyük fırsatlar ortaya çıkacak. Ortaya çıkan fırsatları değerlendirilmesi özellikle Oğlaklar için yeni bir yaşamın başlamasını destekliyor.

Balıklar için yeni yılda terfi ve iş hayatında olumlu değişimler yaşanacak... Aşk hayatında da yeni kapıların açılması bekleniyor. 

Etiketler : , ,
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.